e-rejestracja e-rejestracja

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko

Zakup nowego sprzętu dla Oddziału Noworodkowego Szpitala w Brzesku

środa, 5 Luty 2014
Drukuj artykuł This page as PDF

WydrukujOddział Noworodkowy został wyposażony w kolejny specjalistyczny sprzęt. Został on  zakupiony ze środków SPZOZ oraz dotacji otrzymanej od PZU Życie S.A. z „Funduszu Prewencyjnego PZU Życie S.A.”

System Noblu – służy do leczenia hiperbilirubinemii noworodków. System ten składa się z lampy oraz stojaka na kółkach. Lampa przenośna emituje wąskie pasmo niebieskiego światła o wysokiej intensywności. Można ją stosować do fototerapii noworodka w kołyskach, inkubatorach otwartych, łóżeczkach.

NEOPUFF – resuscytator ręczny, napędzany ciśnieniem gazu, który umożliwia wykonanie kontrolowanej, skutecznej resuscytacji noworodków na odcinkach porodowych, w oddziałach intensywnej terapii noworodka.

Dzięki temu zakupowi, noworodki urodzone w Brzeskim szpitalu, będą miały zapewnioną profesjonalną pomoc w razie problemów.  Poprawi to standard opieki nad noworodkami.
Dyrekcja SPZOZ dziękuje Powszechnemu Zakładowi Ubezpieczeń Życie S.A. za dofinansowanie zakupionego sprzętu, który będzie służył naszym najmłodszym pacjentom.


Brzescy chirurdzy operują przy wykorzystaniu noża harmonicznego

poniedziałek, 13 Lipiec 2020

Niby zwykły nóż, a może naprawdę wiele. Chirurdzy w Szpitalu Powiatowym w Brzesku mają do swojej dyspozycji nóż harmoniczny. To [...]

czytaj dalej

Wzmocniony zespół terapeutów

wtorek, 7 Lipiec 2020

Zespół opiekunów DDOM w Brzesku został czasowo wzmocniony przez terapeutkę Marzenę Żółty. W organizowanych przez nią zajęciach [...]

czytaj dalej

Informacje dla pacjentówWażne

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Regulamin monitoringu wizyjnego w SP ZOZ w Brzesku (pdf)

Administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68 32-800 Brzesko, Monitoring prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala; obejmuje: teren przylegający do budynku wraz z parkingami oraz ciągi komunikacyjne ogólnodostępne wewnątrz budynku SP ZOZ. Regulamin Monitoringu dostępny na stronie internetowej: www.spzoz-brzesko.pl. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie: Inspektor ochrony danych Monika Mikołajek-Burek 14 6621270, drogą elektroniczną: m.burek@szpital-brzesko.pl,