e-rejestracja e-rejestracja

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko

Wspomnienie o Śp. lek. Krystynie Karoluk

czwartek, 13 Październik 2011
Drukuj artykuł This page as PDF

Z głębokim żalem i z poczuciem niepowetowanej straty informujemy, że w dniu 11.10.2011 zginęła tragicznie Nasza Koleżanka lek med. Krystyna Karoluk.
Urodzona 13.03.1957r. w Grodzisku woj. białostockie. Szkołę podstawową i Liceum Ogólnokształcące ukończyła w Rymanowie woj. krośnieńskie. W 1981r ukończyła Akademię Medyczną w Krakowie a w październiku tego samego roku rozpoczęła staż w SPZOZ w Brzesku.Po zakończeniu stażu pracowała w O/Wewnętrznym w Brzesku jako młodszy asystent oraz w Przychodni Przyzakładowej Okocimskich Zakładów Piwowarskich w Brzesku.
W 1985r. uzyskała I st. specjalizacji w dziedzinie Chorób Wewnętrznych. W tym roku również rozpoczęła pracę w O/Pulmonologii tut. Szpitala uzyskując tytuł specjalisty w zakresie Chorób Płuc w roku 1989.
Od 1988 do 1997r. pracowała w Rejonowej Przychodni Lekarskiej PKP w Brzesku.
W 1994r. rozpoczęła pracę w O/Rehabilitacji w Brzesku uzyskując tytuł specjalisty w tej dziedzinie w 2001r.  Od 2000r. zatrudniona w Poradni Rehabilitacji SPZOZ w Brzesku a w latach  2001-2005 jako lekarz zakładowy tej jednostki.
W naszej pamięci pozostanie dobrym, współczującym człowiekiem, zawsze gotowym nieść pomoc innym. Te ludzkie cechy w połączeniu z wszechstronną wiedzą medyczną czyniły z Niej wybitnego lekarza zawsze oddanego pacjentom.
Oprócz medycyny, która była jej wielka pasją miała inne zainteresowania. Szczególnie lubiła literaturę piękną i poezję. Wielokrotnie przytaczała fragmenty utworów adekwatnie do codziennych zdarzeń, co budziło nasz podziw.
Była życzliwą, lojalną koleżanką, do której można było zwrócić się o pomoc. Zawsze uśmiechnięta, wesoła, swoim optymizmem zarażała innych.

Na zawsze pozostanie w naszej pamięci i sercach
Koleżanki i Koledzy z Oddziału Rehabilitacji
Pracownicy SP ZOZ w Brzesku


W brzeskim szpitalu operują tarczycę przy wykorzystaniu neuromonitora

poniedziałek, 6 Lipiec 2020

Po latach wróciły do brzeskiego szpitala operacje tarczycy. Co więcej, przy ich wykonywaniu chirurdzy wykorzystują nowoczesne [...]

czytaj dalej

Potrzebna krew, podziel się tym cennym darem

piątek, 3 Lipiec 2020

8 lipca pomiędzy godziną 8.00 i 12.00 będzie można oddać krew  w krwiobusie, który zaparkuje obok Szpitala Powiatowego w [...]

czytaj dalej

Informacje dla pacjentówWażne

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Regulamin monitoringu wizyjnego w SP ZOZ w Brzesku (pdf)

Administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68 32-800 Brzesko, Monitoring prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala; obejmuje: teren przylegający do budynku wraz z parkingami oraz ciągi komunikacyjne ogólnodostępne wewnątrz budynku SP ZOZ. Regulamin Monitoringu dostępny na stronie internetowej: www.spzoz-brzesko.pl. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie: Inspektor ochrony danych Monika Mikołajek-Burek 14 6621270, drogą elektroniczną: m.burek@szpital-brzesko.pl,