e-rejestracja e-rejestracja

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko

Warsztaty dla rodziców i zajęcia dla dzieci

piątek, 15 Luty 2019
Drukuj artykuł This page as PDF

30 rodziców dzieci niepełnosprawnych weźmie udział w bezpłatnych warsztatach organizowanych w ramach projektu „Lepsze życie! Program badań prenatalnych oraz działań z zakresu wczesnej interwencji prowadzonych na terenie powiatu brzeskiego i bocheńskiego ”.  –  Będziemy uczyć rodziców  między innymi jak wyrażać swoje emocje ale także jak rozmawiać o niepełnosprawności dziecka z rodziną czy znajomymi – mówi Anna Dębińska z Ośrodka Rehabilitacji Dziennej dla Dzieci, działającego w Szpitalu Powiatowym w Brzesku.

Ośmiogodzinne warsztaty ruszą już w marcu. Rodzice będą podzieleni na kilkuosobowe zespoły. Zajęcia poprowadzą psychologowie.

Warsztaty będą dopełnieniem zajęć prowadzonych od kilku tygodni z uczestnikami projektu: noworodkami urodzonymi przedwcześnie, dziećmi z wadami wrodzonymi czy dziećmi niepełnosprawnymi. W zależności od potrzeb zajęcia prowadzi psycholog, logopeda, pedagog lub fizjoterapeuta.

Projekt w ramach którego prowadzone są zajęcia w Ośrodku Rehabilitacji Dziennej dla Dzieci w brzeskim szpitalu jest finansowany  z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnym naborze projektu mogą się  kontaktować z SP ZOZ w Brzesku, w godz. od 12.00-14.00 – parter, pokój nr 015 (Ośrodek Rehabilitacji Dziennej dla Dzieci)
Telefonicznie: nr tel. 507 219 581, 507 219 651, 14 662 12 01, e-mail: wczesnainterwencja@spzoz-brzesko.pl

Fot. Projekt dot. działań z zakresu wczesnej interwencji

Wczesna interwencja


Potrzebna krew, podziel się tym cennym darem

piątek, 3 Lipiec 2020

8 lipca pomiędzy godziną 8.00 i 12.00 będzie można oddać krew  w krwiobusie, który zaparkuje obok Szpitala Powiatowego w [...]

czytaj dalej

Po 47 latach na zasłużoną emeryturę przeszła mgr farm. Józefa Kostuch-Maciejowska

czwartek, 2 Lipiec 2020

Po 47 latach na zasłużoną emeryturę przeszła mgr farm. Józefa Kostuch-Maciejowska Były kwiaty, podziękowania oraz okolicznościowe [...]

czytaj dalej

Informacje dla pacjentówWażne

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Regulamin monitoringu wizyjnego w SP ZOZ w Brzesku (pdf)

Administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68 32-800 Brzesko, Monitoring prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala; obejmuje: teren przylegający do budynku wraz z parkingami oraz ciągi komunikacyjne ogólnodostępne wewnątrz budynku SP ZOZ. Regulamin Monitoringu dostępny na stronie internetowej: www.spzoz-brzesko.pl. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie: Inspektor ochrony danych Monika Mikołajek-Burek 14 6621270, drogą elektroniczną: m.burek@szpital-brzesko.pl,