e-rejestracja e-rejestracja

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko

Tytuł „Człowiek Roku 2020”

piątek, 5 Luty 2021
Drukuj artykuł This page as PDF

Tytuł „Człowiek Roku 2020” Nieoficjalnego Portalu Miasta Brzeska i Okolic

W mijającym tygodniu lokalny portal informacyjny brzesko.ws Nieoficjalny Portal Miasta Brzeska i Okolic przyznał tytuł „Człowiek Roku 2020” pięciu osobom lokalnej społeczności.

Wśród wyróżnionych znalazł się Wiesław Słupski – wieloletni kierowca karetki i członek Zespołu Ratownictwa Medycznego naszego szpitala, który pracował na pierwszej linii frontu walki z pandemią i sam uległ zakażeniu koronawirusem, co w konsekwencji doprowadziło do Jego przedwczesnej śmierci.

Wyróżniony został również lekarz Adam Smołucha, pełniący funkcję dyrektora SPZOZ w Brzesku. Tym samym doceniona została praca całego personelu szpitala w trakcie pandemii oraz przeciwdziałanie jej skutkom, a także wszystkie starania na rzecz poprawy warunków udzielania świadczeń zdrowotnych dla naszych Pacjentów poprzez modernizowanie oddziałów i poradni, zakup nowoczesnego sprzętu i działania na rzecz rozwoju nowych metod leczenia.

W gronie laureatów znalazł się także pan Mieszko Musiał, prezes zarządu  Grupy Carlsberg Polska, która będąc właścicielem Browaru Okocim wsparła w zeszłym roku nasz szpital niebagatelną kwotą 200 tysięcy złotych.

Dziękujemy za wyróżnienie i docenienie pracy pracowników i dyrekcji Samodzielnego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzesku i gratulujemy wszystkim laureatom, życząc dalszej owocnej pracy na rzecz wspólnego dobra.

Jednocześnie dziękujemy Redakcji portalu brzesko.ws za docenienie roli szpitala i wysiłków jego pracowników w obliczu walki z pandemią, z którą przyszło nam się zmierzyć w minionym roku.


10 lat funkcjonowania Ośrodka Leczenia Uzależnień w SPZOZ w Brzesku

poniedziałek, 1 Marzec 2021

W tym roku mija 10 lat od utworzenia Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia oraz Oddziału Dziennego Terapii Uzależnień w [...]

czytaj dalej

Ustalanie terminu przyjęcia do oddziału

poniedziałek, 22 Luty 2021

W związku z zakazem wstępu osób postronnych do oddziałów szpitalnych, informujemy, że osobiste ustalanie terminu przyjęć do [...]

czytaj dalej

Informacje dla pacjentówWażne

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Regulamin monitoringu wizyjnego w SP ZOZ w Brzesku (pdf)

Administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68 32-800 Brzesko, Monitoring prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala; obejmuje: teren przylegający do budynku wraz z parkingami oraz ciągi komunikacyjne ogólnodostępne wewnątrz budynku SP ZOZ. Regulamin Monitoringu dostępny na stronie internetowej: www.spzoz-brzesko.pl. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie: Inspektor ochrony danych Monika Mikołajek-Burek 14 6621270, drogą elektroniczną: m.burek@szpital-brzesko.pl,