e-rejestracja e-rejestracja

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko

Szpital Powiatowy im L. Rydygiera w Brzesku wśród stu najlepszych szpitali w Polsce

czwartek, 31 Grudzień 2015
Drukuj artykuł This page as PDF

Odział Geriatrii.jpgCentrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia po raz kolejny zorganizowało ranking „Bezpieczny Szpital”.  W tegorocznej edycji wzięło udział 223 placówki.
Ocenie poddano obszary dotyczące jakości i poziomu świadczonych usług – między innymi: zarządzania majątkiem szpitala, sytuacji finansowej, systemów informatycznych, diagnostyki oraz kwalifikacji personelu. Brzeski Szpital sklasyfikowano na 79 pozycji.

U progu Nowego Roku pragniemy zapewnić Wszystkich Pacjentów, że w Naszym Szpitalu są leczeni profesjonalnie, bezpiecznie i nowocześnie w coraz lepszych warunkach.
Miejsce w najlepszej setce to dla nas powód do zadowolenia i satysfakcji, a także dodatkowa mobilizacja do podejmowania kolejnych wyzwań.

Wszystkim Pacjentom składamy życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2016 Roku oraz w latach następnych.


Potrzebna krew, podziel się tym cennym darem

piątek, 3 Lipiec 2020

8 lipca pomiędzy godziną 8.00 i 12.00 będzie można oddać krew  w krwiobusie, który zaparkuje obok Szpitala Powiatowego w [...]

czytaj dalej

Po 47 latach na zasłużoną emeryturę przeszła mgr farm. Józefa Kostuch-Maciejowska

czwartek, 2 Lipiec 2020

Po 47 latach na zasłużoną emeryturę przeszła mgr farm. Józefa Kostuch-Maciejowska Były kwiaty, podziękowania oraz okolicznościowe [...]

czytaj dalej

Informacje dla pacjentówWażne

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Regulamin monitoringu wizyjnego w SP ZOZ w Brzesku (pdf)

Administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68 32-800 Brzesko, Monitoring prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala; obejmuje: teren przylegający do budynku wraz z parkingami oraz ciągi komunikacyjne ogólnodostępne wewnątrz budynku SP ZOZ. Regulamin Monitoringu dostępny na stronie internetowej: www.spzoz-brzesko.pl. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie: Inspektor ochrony danych Monika Mikołajek-Burek 14 6621270, drogą elektroniczną: m.burek@szpital-brzesko.pl,