e-rejestracja e-rejestracja

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko

Szczepienia pracowników szczepionką przeciw COVID-19

środa, 30 Grudzień 2020
Drukuj artykuł This page as PDF

W dniu dzisiejszym 30.12.2020r. w Szpitalu w Brzesku rozpoczęły się szczepienia pracowników ochrony zdrowia szczepionką przeciw COVID-19. Pierwsza dostawa szczepionek dotarła do szpitala około godziny 9 – 75 dawek szczepionki.

Punkt szczepień zlokalizowany jest na I piętrze. Kwalifikacja do szczepień odbywa się jednocześnie w dwóch gabinetach lekarskich.

Przed badaniem lekarskim osoba wypełnia ankietę kwalifikacyjną. Lekarz decyduje o możliwości zaszczepienia.  Szczepienie wykonywane jest przez wykwalifikowaną pielęgniarkę posiadającą uprawnienie do wykonywania szczepień.

Gabinet zabiegowy jest w pełni wyposażony w konieczny sprzęt oraz co bardzo ważne zapewnione są warunki do prawidłowego transportu i przechowywania szczepionek zgodnie z zachowaniem łańcucha chłodniczego.

W dniu dzisiejszym zostało zaszczepionych 40 pracowników a kolejne 35 osób będzie szczepionych jutro.

Nad bezpieczeństwem osób szczepionych czuwa dwóch lekarzy przez 30 minut po podaniu szczepionki.  Sprawną rejestrację zapewniają 2 rejestratorki, które wpisują dane do Krajowego Systemu Szczepień.

Kolejna dostawa szczepionek przewidywana jest w poniedziałek 4.01.2021r.


Rejestracja do szczepień przeciw covid-19 dla seniorów 80+

czwartek, 14 Styczeń 2021

Od 15 stycznia 2021 r. na konkretny termin szczepienia mogą zarejestrować się osoby, które skończyły 80 lat – szczepienia dla tych [...]

czytaj dalej

Wspomnienie doktora Zdzisława Opacha.

piątek, 8 Styczeń 2021

10.01.2020 roku nagle odszedł Zdzisław Opach, długoletni Ordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej – człowiek wielkiego serca, znakomity [...]

czytaj dalej

Informacje dla pacjentówWażne

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Regulamin monitoringu wizyjnego w SP ZOZ w Brzesku (pdf)

Administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68 32-800 Brzesko, Monitoring prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala; obejmuje: teren przylegający do budynku wraz z parkingami oraz ciągi komunikacyjne ogólnodostępne wewnątrz budynku SP ZOZ. Regulamin Monitoringu dostępny na stronie internetowej: www.spzoz-brzesko.pl. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie: Inspektor ochrony danych Monika Mikołajek-Burek 14 6621270, drogą elektroniczną: m.burek@szpital-brzesko.pl,