e-rejestracja e-rejestracja

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko

Świętują Niepodległość, ale przyjmują pacjentów

piątek, 9 Listopad 2018
Drukuj artykuł This page as PDF

W poniedziałek 12 listopada 2018 roku, mimo dnia wolnego od pracy, w Szpitalu Powiatowym w Brzesku będą czynne wszystkie poradnie specjalistyczne.

– Będą realizowane także wszystkie umówione na ten dzień wizyty – mówi dr Małgorzata Urbaniak-Ostrykiewicz, naczelna pielęgniarka Szpitala Powiatowego w Brzesku.

Pacjenci będą przyjmowali przez całą dobę również w ramach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej.

Pracować będą także wszystkie szpitalne oddziały oraz SOR, przyjmujący pacjentów w stanie zagrożenia życia.

Dodatkowo czynny będzie gabinet zabiegowy POZ zlokalizowany na I piętrze szpitala. W poniedziałek dyżurować będzie pielęgniarka środowiskowa.

Zgodnie z planem będą realizowane także zabiegi rehabilitacyjne.

12 listopada pracować będą (od godz. 7 do 14.35): Dział Usprawniania Leczniczego oraz Ośrodek Rehabilitacji Dziennej i Ośrodek Rehabilitacji Kardiologicznej. Czynny będzie również Ośrodek Rehabilitacji Dziennej dla Dzieci.

Wszyscy pacjenci, którzy będą chcieli umówić się na wizytę do lekarza, także uczynią to bez problemu. W poniedziałek (od godz. 7 do 18) czynna będzie rejestracja ogólna.


W brzeskim szpitalu operują tarczycę przy wykorzystaniu neuromonitora

poniedziałek, 6 Lipiec 2020

Po latach wróciły do brzeskiego szpitala operacje tarczycy. Co więcej, przy ich wykonywaniu chirurdzy wykorzystują nowoczesne [...]

czytaj dalej

Potrzebna krew, podziel się tym cennym darem

piątek, 3 Lipiec 2020

8 lipca pomiędzy godziną 8.00 i 12.00 będzie można oddać krew  w krwiobusie, który zaparkuje obok Szpitala Powiatowego w [...]

czytaj dalej

Informacje dla pacjentówWażne

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Regulamin monitoringu wizyjnego w SP ZOZ w Brzesku (pdf)

Administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68 32-800 Brzesko, Monitoring prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala; obejmuje: teren przylegający do budynku wraz z parkingami oraz ciągi komunikacyjne ogólnodostępne wewnątrz budynku SP ZOZ. Regulamin Monitoringu dostępny na stronie internetowej: www.spzoz-brzesko.pl. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie: Inspektor ochrony danych Monika Mikołajek-Burek 14 6621270, drogą elektroniczną: m.burek@szpital-brzesko.pl,