e-rejestracja e-rejestracja

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko

Spotkanie opłatkowe w brzeskim szpitalu

poniedziałek, 17 Grudzień 2018
Drukuj artykuł This page as PDF

Dziś w brzeskim szpitalu odbyło się spotkanie opłatkowe. Wziął w nim udział personel szpitala ze wszystkich oddziałów  i pracownicy administracji. Wśród zaproszonych gości była delegacja ze Starostwa Powiatowego w Brzesku ze starostą Andrzejem Potępą, wicestarostą Maciejem Podobińskim i przewodniczącym Rady Powiatu Kazimierzem Brzykiem. W spotkaniu wziął udział także Józef Gawron, radny Sejmiku Małopolskiego oraz Krzysztof Gac, dyrektor PP ZOL w Brzesku, a także kapelan szpitala ks. Józef Waśko.

– Chce Wam bardzo podziękować, że ten trudny rok. Dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników kończymy go sukcesem. Udało się nam rozpocząć wiele inwestycji i procesów, które będą owocowały w przyszłości. Za to bardzo dziękuję –  mówił podczas uroczystości Adam Smołucha, dyrektor Szpitala Powiatowego w Brzesku.
Dyrektor pochwalił się też najnowszym osiągnięciem szpitala. To trzecie miejsce w Małopolsce w prestiżowym plebiscycie Rzeczpospolitej i Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia.

Sukcesów gratulowali pracownikom brzeskiego szpitala także przedstawiciele brzeskiego starostwa. – Oby ta dobra passa się nie zakończyła – mówił Andrzej Potępa, brzeski starosta, życząc pracownikom szpitala zdrowych i spokojnych świąt.
Życzenia przesłała też Józefa Szczurek Żelazko, sekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia, która ze względu na inne obowiązki nie mogła być dziś w Brzesku.

Spotkanie było też okazją do podziękowania za wieloletnią pracę ośmiu pracownikom szpitala, którzy odchodzą na emeryturę. To: Maria Gnyla, Krystyna Kasperczyk, Jadwiga Klimas, Maria Libera, Elżbieta Niemiec, Jadwiga Sroczyńska. Specjalne podziękowanie odebrali: Stanisława Kowal i lek. med. Krzysztof Kotas. Kierownik Poradni Ogólnej w Ośrodku Zdrowia w Dębnie pożegnał się z SP ZOZ w Brzesku, w którym przepracował 44 lata.
Pan doktor pracę w zawodzie lekarza rozpoczął 49 lat temu. Dziesięć lat temu przeszedł na emeryturę, ale nadal przyjmował pacjentów w Ośrodku Zdrowia w Woli Dębińskiej.

 

Galeria zdjęć:

Życzenia Sekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia Józefy Szczurek-Żelazko


Potrzebna krew, podziel się tym cennym darem

piątek, 3 Lipiec 2020

8 lipca pomiędzy godziną 8.00 i 12.00 będzie można oddać krew  w krwiobusie, który zaparkuje obok Szpitala Powiatowego w [...]

czytaj dalej

Po 47 latach na zasłużoną emeryturę przeszła mgr farm. Józefa Kostuch-Maciejowska

czwartek, 2 Lipiec 2020

Po 47 latach na zasłużoną emeryturę przeszła mgr farm. Józefa Kostuch-Maciejowska Były kwiaty, podziękowania oraz okolicznościowe [...]

czytaj dalej

Informacje dla pacjentówWażne

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Regulamin monitoringu wizyjnego w SP ZOZ w Brzesku (pdf)

Administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68 32-800 Brzesko, Monitoring prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala; obejmuje: teren przylegający do budynku wraz z parkingami oraz ciągi komunikacyjne ogólnodostępne wewnątrz budynku SP ZOZ. Regulamin Monitoringu dostępny na stronie internetowej: www.spzoz-brzesko.pl. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie: Inspektor ochrony danych Monika Mikołajek-Burek 14 6621270, drogą elektroniczną: m.burek@szpital-brzesko.pl,