e-rejestracja e-rejestracja

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko

Spotkanie opłatkowe w brzeskim szpitalu

poniedziałek, 23 Grudzień 2019
Drukuj artykuł This page as PDF

W sali konferencyjnej brzeskiego szpitala odbyło się spotkanie opłatkowe. Wzięli w nim udział dyrektorzy, pracownicy placówki, a także samorządowcy ze starostą Andrzejem Potępą.  Zaproszenie na spotkanie przyjęła także Józefa Szczurek-Żelazko, Wiceminister Zdrowia.

–  Nie mogło mnie tu zabraknąć. Zawsze miło jest mi gościć w tym miejscu, bliskim mi z racji, tego  że przepracowałam tu wiele lat. W szpitalu wyjątkowym, bo na tle innych placówek   ten szpital radzi sobie bardzo dobrze – mówiła Józefa Szczurek-Żelazko.

Podczas spotkania  Adam Smołucha, dyrektor szpitala dziękował lekarzom, pielęgniarkom i pracownikom biurowym za pełną zaangażowania pracę.

-To był dla nas szczególny i trudny rok. Zrealizowaliśmy wiele dużych inwestycji. Oddaliśmy centralną sterylizatornię, ale także zmodernizowany blok operacyjny. Od marca działa w szpitalu również DDOM. Tego wszystkiego nie udało, by się osiągnąć, bez zaangażowania personelu. Za to wszystko bardzo dziękuję – mówił Adam Smołucha dyrektor szpitala.

Podziękowania i życzenia pracownikom szpitala składali także starosta Andrzej Potępa, wicestarosta Maciej Podobiński, Krzysztof  Gac dyrektor PP ZOL w Brzesku, a także Greta Kanownik dyrektor departamentu ds pielęgniarek i położnych w Ministerstwie Zdrowia.  W spotkaniu uczestniczył także ks.  Józef Waśko kapelan Szpitala Powiatowego w Brzesku.

Przy dźwiękach kolędy w serdecznej atmosferze goście składali sobie życzenia łamiąc się opłatkiem.

Galeria zdjęć :


Brzescy chirurdzy operują przy wykorzystaniu noża harmonicznego

poniedziałek, 13 Lipiec 2020

Niby zwykły nóż, a może naprawdę wiele. Chirurdzy w Szpitalu Powiatowym w Brzesku mają do swojej dyspozycji nóż harmoniczny. To [...]

czytaj dalej

Wzmocniony zespół terapeutów

wtorek, 7 Lipiec 2020

Zespół opiekunów DDOM w Brzesku został czasowo wzmocniony przez terapeutkę Marzenę Żółty. W organizowanych przez nią zajęciach [...]

czytaj dalej

Informacje dla pacjentówWażne

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Regulamin monitoringu wizyjnego w SP ZOZ w Brzesku (pdf)

Administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68 32-800 Brzesko, Monitoring prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala; obejmuje: teren przylegający do budynku wraz z parkingami oraz ciągi komunikacyjne ogólnodostępne wewnątrz budynku SP ZOZ. Regulamin Monitoringu dostępny na stronie internetowej: www.spzoz-brzesko.pl. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie: Inspektor ochrony danych Monika Mikołajek-Burek 14 6621270, drogą elektroniczną: m.burek@szpital-brzesko.pl,