e-rejestracja e-rejestracja

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko

Spotkanie na temat programu profilaktyki raka jelita grubego

środa, 17 Maj 2017
Drukuj artykuł This page as PDF

RPMP.08.06.02-12-0239/16

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku podjął kolejne działania w ramach kampanii informacyjno- edukacyjnej wynikającej z realizacji projektu pn.: „Zadbaj o zdrowie! Program profilaktyki raka jelita grubego dla mieszkańców powiatu brzeskiego.”

10 maja odbyło się szkolenie dla lekarzy POZ pracujących w naszym szpitalu, które poprowadził Z-ca Dyrektora ds. Lecznictwa – lek. Adam Smołucha. Harmonogram szkolenia zawierał m.in. informację o samym projekcie- założenia, metody rekrutacji, a także tematy związane z barierami świadomościowymi pacjentów, grupami ryzyka rozwoju raka jelita, profilaktyką nowotworową, przygotowaniem do badań kolonoskopowych. Dzięki przeprowadzonemu szkoleniu lekarze mogli zapoznać się ze szczegółami projektu, do którego będą mogli zachęcać swoich pacjentów.

12 maja, dr n. med. Andrzej Gryglewski przeprowadził spotkanie z pracownikami SP ZOZ w  Brzesku, podczas którego przeszkolił ich na temat profilaktyki raka jelita grubego, zachęcił do badań, zwracając ich uwagę także na badania okresowe pracowników.

Przeprowadzone spotkania mają na celu zwiększanie wiedzy wśród pracowników oraz zachęcenie ich do dbania o swoje zdrowie, a co za tym idzie- do badań profilaktycznych.

Na kolejne spotkanie zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców powiatu brzeskiego 24 maja do Miejskiego Ośrodka Kultury w Brzesku na godzinę 17.


Brzescy chirurdzy operują przy wykorzystaniu noża harmonicznego

poniedziałek, 13 Lipiec 2020

Niby zwykły nóż, a może naprawdę wiele. Chirurdzy w Szpitalu Powiatowym w Brzesku mają do swojej dyspozycji nóż harmoniczny. To [...]

czytaj dalej

Wzmocniony zespół terapeutów

wtorek, 7 Lipiec 2020

Zespół opiekunów DDOM w Brzesku został czasowo wzmocniony przez terapeutkę Marzenę Żółty. W organizowanych przez nią zajęciach [...]

czytaj dalej

Informacje dla pacjentówWażne

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Regulamin monitoringu wizyjnego w SP ZOZ w Brzesku (pdf)

Administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68 32-800 Brzesko, Monitoring prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala; obejmuje: teren przylegający do budynku wraz z parkingami oraz ciągi komunikacyjne ogólnodostępne wewnątrz budynku SP ZOZ. Regulamin Monitoringu dostępny na stronie internetowej: www.spzoz-brzesko.pl. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie: Inspektor ochrony danych Monika Mikołajek-Burek 14 6621270, drogą elektroniczną: m.burek@szpital-brzesko.pl,