e-rejestracja e-rejestracja

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko

Spotkanie na temat profilaktyki raka jelita grubego

piątek, 26 Październik 2018
Drukuj artykuł This page as PDF

Co robić, by nie zachorować na raka jelita grubego poradzą prelegenci zaplanowanego na poniedziałek  (29.10.2018)  spotkania. O godzinie 14  w sali konferencyjnej brzeskiego szpitala z mieszkańcami Brzeska spotkają się dr Małgorzata Urbaniak – Ostrykiewicz, Elżbieta Wilk-Łoboda i Beata Rother.

To kolejne z całego cyklu spotkań, odbywających się od ubiegłego roku na terenie powiatu bocheńskiego i brzeskiego. Podczas każdego z nich lekarze i pielęgniarki z brzeskiego szpitala informują o projekcie realizowanym przez tę placówkę, a także o profilaktyce raka jelita grubego.

–  Chodzi o praktyczną wiedzę dotyczącą zarówno zdrowej diety, która pomoże nam się ustrzec przed tą chorobą, jak i informacje o samym badaniu – mówi Elżbieta Leśniak, sekretarka projektu.

W zaplanowanym na poniedziałek spotkaniu udział wezmą  dr Małgorzata Urbaniak-Ostrykiewicz, naczelna pielęgniarka Szpitala Powiatowego w Brzesku. O profilaktyce mówić będą także pielęgniarki: Elżbieta Wilk-Łoboda i  Beata Rother.

Projekt „ Zadbaj o zdrowie” – program profilaktyki raka jelita grubego dla mieszkańców powiatu brzeskiego” jest realizowany przy wsparciu Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. 


Informacja dla rodzin pacjentów

środa, 5 Sierpień 2020

W związku z prośbami kierowanymi z oddziałów szpitalnych, ustala się godziny odbioru rzeczy przekazywanych przez rodzinę pacjentom [...]

czytaj dalej

Nowy ambulans już w szpitalu.

piątek, 31 Lipiec 2020

W dniu wczorajszym w siedzibie Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego odbyło się przekazanie 10 nowych karetek zakupionych dzięki wsparciu [...]

czytaj dalej

Informacje dla pacjentówWażne

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Regulamin monitoringu wizyjnego w SP ZOZ w Brzesku (pdf)

Administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68 32-800 Brzesko, Monitoring prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala; obejmuje: teren przylegający do budynku wraz z parkingami oraz ciągi komunikacyjne ogólnodostępne wewnątrz budynku SP ZOZ. Regulamin Monitoringu dostępny na stronie internetowej: www.spzoz-brzesko.pl. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie: Inspektor ochrony danych Monika Mikołajek-Burek 14 6621270, drogą elektroniczną: m.burek@szpital-brzesko.pl,