e-rejestracja e-rejestracja

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko

Program zdrowotny profilaktyki zakażeń pneumokokowych

wtorek, 20 Październik 2015
Drukuj artykuł This page as PDF

pneumokokiSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku przy współudziale Województwa Małopolskiego oraz Starostwa Powiatowego serdecznie zaprasza dzieci z Gminy Dębno do udziału w Programie zdrowotnym dotyczącym profilaktyki zakażeń pneumokokowych w Małopolsce.
Szczepienia   dzieci   zameldowanych w  Gminie  Dębno  i urodzonych w latach 2012-2015 (które nie ukończyły 3 roku życia) realizowane są w Ośrodku Zdrowia w Woli Dębińskiej 172, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00.
Jednocześnie informujemy, że dzieci zameldowane na terenie Gminy Dębno, a zadeklarowane do innego lekarza POZ poza Ośrodkiem Zdrowia w Woli Dębińskiej także mogą skorzystać z darmowych szczepień p/pneumokokom.

Dodatkowe informacje pod nr tel. 14 665 85 64
Program będzie realizowany do wyczerpania szczepionek lub do 3 grudnia 2015 r.

Ostatecznej kwalifikacji do szczepienia dokonuje lekarz. Każde szczepienie przeprowadzone będzie po uzyskaniu zgody rodziców/opiekunów dziecka na jego realizację. Należy pamiętać, że w dniu ustalonego szczepienia rodzic/opiekun prawny powinien zgłosić się z książeczką zdrowia dziecka.
Program jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego oraz współfinansowany z budżetu Powiatu Brzeskiego oraz budżetów: Gminy Dębno, Gminy Borzęcin, Gminy Gnojnik, Gminy Czchów, Gminy Szczurowa, Gminy Iwkowa.


Potrzebna krew, podziel się tym cennym darem

piątek, 3 Lipiec 2020

8 lipca pomiędzy godziną 8.00 i 12.00 będzie można oddać krew  w krwiobusie, który zaparkuje obok Szpitala Powiatowego w [...]

czytaj dalej

Po 47 latach na zasłużoną emeryturę przeszła mgr farm. Józefa Kostuch-Maciejowska

czwartek, 2 Lipiec 2020

Po 47 latach na zasłużoną emeryturę przeszła mgr farm. Józefa Kostuch-Maciejowska Były kwiaty, podziękowania oraz okolicznościowe [...]

czytaj dalej

Informacje dla pacjentówWażne

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Regulamin monitoringu wizyjnego w SP ZOZ w Brzesku (pdf)

Administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68 32-800 Brzesko, Monitoring prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala; obejmuje: teren przylegający do budynku wraz z parkingami oraz ciągi komunikacyjne ogólnodostępne wewnątrz budynku SP ZOZ. Regulamin Monitoringu dostępny na stronie internetowej: www.spzoz-brzesko.pl. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie: Inspektor ochrony danych Monika Mikołajek-Burek 14 6621270, drogą elektroniczną: m.burek@szpital-brzesko.pl,