e-rejestracja e-rejestracja

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko

Pożegnanie lek. med. Marii Kędziory

piątek, 6 Lipiec 2018
Drukuj artykuł This page as PDF

Były kwiaty, ciepłe słowa, a przede wszystkim podziękowania za oddanie, pracę i poświęcenie. Dziś z brzeskim szpitalem pożegnała się Maria Kędziora  specjalista ds. rehabilitacji, ale też świetny pediatra. – Pani doktor pokazała nam wszystkim, że warto być człowiekiem uczciwym i z pasją – mówił podczas uroczystego spotkania Adam Smołucha, dyrektor SP ZOZ w Brzesku.

W uroczystości zorganizowanej w sali konferencyjnej brzeskiego szpitala wzięli udział pracownicy  tej placówki, ale też przedstawiciele samorządu powiatowego i miejskiego. Wszyscy zgodnie podkreślali, jak wiele dobrego wniosła pani doktor przez blisko czterdzieści lat swojej pracy w SP ZOZ w Brzesku.

Szczególnie serdecznie z Maria Kędziorą  żegnali się pracownicy oddziału i poradni rehabilitacyjnej, a także pediatrii, z którymi zawodowo była najbliżej związana.

Maria Kędziora trafiła do SP ZOZ w Brzesku w 1979 roku.  Najpierw pracowała na oddziale noworodków i w poradni rehabilitacyjnej, a następnie w 1983 roku powierzono jej kierowanie nowopowstałym oddziałem rehabilitacji. Przepracowała w nim 17 lat. Całe swoje życie zawodowe podporządkowała pacjentom. Wielokrotnie zdarzyło się, że w poradni przyjmowała do późnych godzin, by nie zawieść oczekujących na nią osób.

Pani doktor ze szpitalem nie rozstaje się zupełnie, obiecała, że  nadal  w miarę możliwości będzie wspierała placówkę swoją wiedzą  i doświadczeniem. Nadal będzie też aktywnie działać w Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych Opiekunów i Wolontariuszy „Ostoja” oraz w WTZ w Brzesku.


Brzescy chirurdzy operują przy wykorzystaniu noża harmonicznego

poniedziałek, 13 Lipiec 2020

Niby zwykły nóż, a może naprawdę wiele. Chirurdzy w Szpitalu Powiatowym w Brzesku mają do swojej dyspozycji nóż harmoniczny. To [...]

czytaj dalej

Wzmocniony zespół terapeutów

wtorek, 7 Lipiec 2020

Zespół opiekunów DDOM w Brzesku został czasowo wzmocniony przez terapeutkę Marzenę Żółty. W organizowanych przez nią zajęciach [...]

czytaj dalej

Informacje dla pacjentówWażne

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Regulamin monitoringu wizyjnego w SP ZOZ w Brzesku (pdf)

Administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68 32-800 Brzesko, Monitoring prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala; obejmuje: teren przylegający do budynku wraz z parkingami oraz ciągi komunikacyjne ogólnodostępne wewnątrz budynku SP ZOZ. Regulamin Monitoringu dostępny na stronie internetowej: www.spzoz-brzesko.pl. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie: Inspektor ochrony danych Monika Mikołajek-Burek 14 6621270, drogą elektroniczną: m.burek@szpital-brzesko.pl,