e-rejestracja e-rejestracja

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko

Ponad 800 tys. z budżetu państwa na centralną sterylizatornię szpitala

czwartek, 27 Wrzesień 2018
Drukuj artykuł This page as PDF

Dziś w Szpitalu Powiatowym w Brzesku doszło do podpisania umowy o dofinansowaniu z budżetu państwa modernizacji centralnej sterylizatorni. Inwestycja ruszy na początku października.

W spotkaniu wziął udział wicewojewoda Małopolski Józef Gawron, starosta Andrzej Potępa, wicestarosta Ryszard Ożóg, skarbnik powiatu Lucyna Haus, a także Adam Smołucha, dyrektor szpitala.
– Cieszymy się z tych funduszy, które otrzymaliśmy dzięki wsparciu wiceminister zdrowia Józefy Szczurek-Żelazko.

To dla nas spory zastrzyk finansowy przyznany w okresie, kiedy sporo inwestujemy. W tej chwili realizujemy już dużą inwestycję – modernizację bloku operacyjnego, w którą musimy zaangażować także własne fundusze –mówi Adam Smołucha, dyrektor Szpitala Powiatowego w Brzesku.

Modernizacja centralnej sterylizatorni pochłonie 2,5 mln zł. Dotacja z budżetu państwa, którą szpital otrzymał wynosi 833 ty. zł.

Do końca tego roku zakończą się prace budowlane w centralnej sterylizatorni, zamontowana będzie także część wyposażenia.

Galeria zdjęć z podpisania umowy na dofinansowanie modernizacji centralnej sterylizatorni:


Brzescy chirurdzy operują przy wykorzystaniu noża harmonicznego

poniedziałek, 13 Lipiec 2020

Niby zwykły nóż, a może naprawdę wiele. Chirurdzy w Szpitalu Powiatowym w Brzesku mają do swojej dyspozycji nóż harmoniczny. To [...]

czytaj dalej

Wzmocniony zespół terapeutów

wtorek, 7 Lipiec 2020

Zespół opiekunów DDOM w Brzesku został czasowo wzmocniony przez terapeutkę Marzenę Żółty. W organizowanych przez nią zajęciach [...]

czytaj dalej

Informacje dla pacjentówWażne

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Regulamin monitoringu wizyjnego w SP ZOZ w Brzesku (pdf)

Administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68 32-800 Brzesko, Monitoring prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala; obejmuje: teren przylegający do budynku wraz z parkingami oraz ciągi komunikacyjne ogólnodostępne wewnątrz budynku SP ZOZ. Regulamin Monitoringu dostępny na stronie internetowej: www.spzoz-brzesko.pl. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie: Inspektor ochrony danych Monika Mikołajek-Burek 14 6621270, drogą elektroniczną: m.burek@szpital-brzesko.pl,