e-rejestracja e-rejestracja

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko

Po 47 latach na zasłużoną emeryturę przeszła mgr farm. Józefa Kostuch-Maciejowska

czwartek, 2 Lipiec 2020
Drukuj artykuł This page as PDF

Po 47 latach na zasłużoną emeryturę przeszła mgr farm. Józefa Kostuch-Maciejowska
Były kwiaty, podziękowania oraz okolicznościowe upominki . Po 47 latach pracy z brzeskim szpitalem pożegnała się mgr farm. Józefa Kostuch-Maciejowska kierownik Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej.
Pracę w Brzesku rozpoczęła w 1973 roku. Była jedną z pierwszych absolwentek analityki klinicznej na wydziale farmakologicznym Akademii Medycznej w Krakowie i jedną z pierwszych tego typu specjalistek z dziedziny analityki klinicznej w kraju.
Brzeski szpital zawdzięcza jej bardzo dużo. Od podstaw stworzyła bowiem laboratorium, wyposażając je w najnowocześniejszy sprzęt. Obecnie laboratorium analityczne brzeskiego szpitala jest jednym z najnowocześniejszych laboratoriów w regionie.
Pani magister wykształciła kilkoro specjalistów, przekazując im swoją ogromną wiedzę i zapał do wykonywania zawodu. Jedną z tych osób jest mgr anal. med. Ewa Biel, specjalista analityki klinicznej, która przejmuje obowiązki kierownika Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej.
Józefa Kostuch-Maciejowska na emeryturę przechodzi po 47 latach pracy. Wolny czas wykorzysta na opiekę na ukochanym wnukiem.
– Dziękujemy za wszystko, co pani zrobiła. Odchodząc na emeryturę zostawia Pani doskonałe laboratorium i świetny zespół diagnostów – mówił Adam Smołucha, Dyrektor SPZOZ w Brzesku, żegnając Józefę Kostuch-Maciejowską w imieniu personelu szpitala .

Galeria Zdjęć


Mobilny punkt pobrań /drive thru/ w SP ZOZ w Brzesku

piątek, 18 Wrzesień 2020

MOBILNY PUNKT POBRAŃ /DRIVE THRU W SP ZOZ   W BRZESKU ul. Kościuszki 68 funkcjonuje codziennie w godzinach od 7:00 do 11:30 i [...]

czytaj dalej

Badania komercyjne w kierunku SARS-CoV-2

piątek, 18 Wrzesień 2020

Z dniem 21 września 2020r. Laboratorium Mikrobiologii i Immunodiagnostyki Chorób Zakaźnych SP ZOZ w Brzesku wykonuje odpłatne [...]

czytaj dalej

Informacje dla pacjentówWażne

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Regulamin monitoringu wizyjnego w SP ZOZ w Brzesku (pdf)

Administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68 32-800 Brzesko, Monitoring prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala; obejmuje: teren przylegający do budynku wraz z parkingami oraz ciągi komunikacyjne ogólnodostępne wewnątrz budynku SP ZOZ. Regulamin Monitoringu dostępny na stronie internetowej: www.spzoz-brzesko.pl. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie: Inspektor ochrony danych Monika Mikołajek-Burek 14 6621270, drogą elektroniczną: m.burek@szpital-brzesko.pl,