Pierwsze urodzone w naszym szpitalu dzieci w 2021 roku!

Ogromnie miło jest  nam przywitać na świecie pierwsze dzieci urodzone w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym naszego Szpitala!

Już o godzinie 01: 40 w nocy w pierwszym dniu Nowego 2021 Roku na świecie pojawił się mały Ksawery, syn Pani Karoliny z Falkowej (gmina Cieżkowice). Chłopczyk ważył 3270 gramów i jest pierwszym urodzonym w naszym szpitalu noworodkiem w tym roku!  Z tej okazji dyrekcja szpitala, przygotowała dla szczęśliwej mamy i jej nowonarodzonego synka drobny podarunek w postaci wyprawki i gorących gratulacji wraz z życzeniami zdrowia i wszelkiej pomyślności, które przekazał Lekarz Kierujący Oddziałem Ginekologiczno-Położniczym Szczepan Bartkiewicz. Mama i chłopczyk czują się dobrze i zostali już wypisani do domu.

Kolejnym dzieckiem urodzonym w naszym Szpitalu jest ważący 2950 gramów Zbigniew Tadeusz, który pojawił się na świecie 02.01.2021. o godzinie 19:57. Syn Pani Moniki z Brzeska jest pierwszym mieszkańcem naszego powiatu urodzonym w Nowym Roku! Z tej okazji także Starosta Powiatu Brzeskiego przygotował upominek wraz z listem gratulacyjnym, który został wręczony mamie i Nowemu Mieszkańcowi Powiatu za pośrednictwem personelu oddziału.

Dla równowagi dodamy, że kolejnymi dziećmi urodzonymi w szpitalu są dwie dziewczynki, które w przyszły na świat w dniu dzisiejszym.

Wszystkim świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy oraz życzymy dużo zdrowia, miłości i odkrywania nowych uroków wspólnego życia dla Nich i ich dzieci!

pierwszy-mieszkaniec-powiatu-z-mama-i-personel-oddzialu-scaled

pierwszy mieszkaniec powiatu z mamą i personel oddziału

mam-i-pierwsze-dziecko-urodzone-w-2021-r-w-szpitalu-lekarz-oraz-położna

mama i pierwsze dziecko urodzone w 2021 r w szpitalu, lekarz oraz położna