e-rejestracja e-rejestracja

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko

Nowy pediatra w Poradni Dziecięcej

piątek, 27 Wrzesień 2019
Drukuj artykuł This page as PDF

Zespół lekarzy przyjmujących w Poradni Dziecięcej SPZOZ poszerzył się o nową specjalistkę w dziedzinie chorób dzieci lek. med. Martę Kural-Maź.

Jest ona absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia ukończyła w 2009 roku i wtedy też rozpoczęła staż w brzeskim szpitalu. W ubiegłym roku zdała egzamin specjalizacyjny z pediatrii. Teraz zaś dołączyła do zespołu lekarzy przyjmujących w Poradni Dziecięcej. Przyjmuje w poniedziałki i wtorki od godz. 8 do 14, środy: od godz. 8 do 9, czwartki: od godz. 14 do 18, piątki: od godz. 8 do 9.

Pani doktor Marta Kural-Maź pracuje także w oddziale dziecięcym brzeskiego szpitala, stale podnosi swoje kwalifikacje, systematycznie się dokształca, bierze udział w konferencjach i sympozjach medycznych.

Zatrudnienie nowego lekarza w Poradni Dziecięcej daje rodzicom możliwość wyboru leczenia swoich dzieci u kolejnego specjalisty. Ponieważ Marta Kural-Maź jest lekarzem uprawnionym do przyjmowania deklaracji wyboru lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, istnieje możliwość złożenia deklaracji wyboru lekarza do nowej specjalistki.

Przypominamy, że w Poradni Dziecięcej specjalistami przyjmującymi deklarację wyboru lekarza POZ są: lek. med. Elżbieta Rembiasz, lek. med. Stanisława Kuczek i lek. med. Bogumiła Golińska.

W Poradni Dziecięcej pracują także lekarze odbywający szkolenie specjalizacyjne z pediatrii, którzy są zatrudnieni w oddziale dziecięcym. Zachęcamy rodziców do zapisywania dzieci i składania deklaracji do lekarzy pracujących w Poradni Dziecięcej SP ZOZ, również do nowej specjalistki.

lek. Marta Kural-Maź

Lek. Marta Kural-Maź


Brzescy chirurdzy operują przy wykorzystaniu noża harmonicznego

poniedziałek, 13 Lipiec 2020

Niby zwykły nóż, a może naprawdę wiele. Chirurdzy w Szpitalu Powiatowym w Brzesku mają do swojej dyspozycji nóż harmoniczny. To [...]

czytaj dalej

Wzmocniony zespół terapeutów

wtorek, 7 Lipiec 2020

Zespół opiekunów DDOM w Brzesku został czasowo wzmocniony przez terapeutkę Marzenę Żółty. W organizowanych przez nią zajęciach [...]

czytaj dalej

Informacje dla pacjentówWażne

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Regulamin monitoringu wizyjnego w SP ZOZ w Brzesku (pdf)

Administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68 32-800 Brzesko, Monitoring prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala; obejmuje: teren przylegający do budynku wraz z parkingami oraz ciągi komunikacyjne ogólnodostępne wewnątrz budynku SP ZOZ. Regulamin Monitoringu dostępny na stronie internetowej: www.spzoz-brzesko.pl. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie: Inspektor ochrony danych Monika Mikołajek-Burek 14 6621270, drogą elektroniczną: m.burek@szpital-brzesko.pl,