e-rejestracja e-rejestracja

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko

Nominacje dla pracowników brzeskiego szpitala

środa, 10 Październik 2018
Drukuj artykuł This page as PDF

Dziesięciu pracowników brzeskiego szpitala: Bartosz Malisz, Ewa  Ablewicz-Rymarczyk, Beata Rother, Bogdan Prokop, Ewa Chmielarz-Żwawa, Magdalena Gala, Renata Wojtal, Lucyna Rzenno, Agata Kurek i Edyta Wójcik otrzymało nominację w Wielkim Plebiscycie Medycznym Hipokrates Małopolski 2018. Celem konkursu, który organizuje „Dziennik Polski” i „Gazeta Krakowska” jest wyłonienie najbardziej lubianych i cenionych przedstawicieli służby zdrowia w Małopolsce.

Wybrać tych najlepszych w kilku kategoriach: Lekarz Rodzinny Roku, Pediatra Roku, Stomatolog Roku, Pielęgniarka Roku, Położna Roku oraz Przychodnia / Gabinet Roku – mają sami pacjenci głosując na swoich faworytów.
Na każdego z kandydatów można oddać głos, wysyłając SMS (koszt 2,46 zł z VAT) pod wskazany numer. Numery przypisane do kandydatów znajdują się na stronie internetowej www.gazetakrakowska.pl i www.dziennikpolski.pl.
Głosowanie będzie trwać do środy, 10 października do godz. 21. Zwycięzcy zdobędą tytuły i nagrody oraz awansują do wojewódzkiego finału zachowując zdobyte głosy.

Jednocześnie w tym samym plebiscycie nominację otrzymał Szpital Powiatowy w Brzesku.
Uroczyste zakończenie plebiscytu, wręczenie statuetek, dyplomów i nagród odbędzie się podczas uroczystej gali plebiscytu HIPOKRATES MAŁOPOLSKI 2018, która odbędzie się w Krakowie. Na galę zostaną zaproszeni wszyscy laureaci plebiscytu. Nagrody wręczą prorektor UJ ds. Collegium Medicum prof. Tomasz Grodzicki, redaktorzy naczelni „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego”, a także przedstawiciele patronów plebiscytu: Małopolskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych oraz Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie.

Listy gratulacyjne dotyczące nominacji w plebiscycie Hipokrates Małopolski 2018:

  Nominowany lek. Bartosz MaliszNominowana piel. Beata RotherNominowany lek. Bogdan Prokop

 

Nominowana poł. Ewa Chmielarz-ŻwawaNominowana poł. Magdalena GalaNominowana poł. Renata Wojtal


Brzescy chirurdzy operują przy wykorzystaniu noża harmonicznego

poniedziałek, 13 Lipiec 2020

Niby zwykły nóż, a może naprawdę wiele. Chirurdzy w Szpitalu Powiatowym w Brzesku mają do swojej dyspozycji nóż harmoniczny. To [...]

czytaj dalej

Wzmocniony zespół terapeutów

wtorek, 7 Lipiec 2020

Zespół opiekunów DDOM w Brzesku został czasowo wzmocniony przez terapeutkę Marzenę Żółty. W organizowanych przez nią zajęciach [...]

czytaj dalej

Informacje dla pacjentówWażne

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Regulamin monitoringu wizyjnego w SP ZOZ w Brzesku (pdf)

Administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68 32-800 Brzesko, Monitoring prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala; obejmuje: teren przylegający do budynku wraz z parkingami oraz ciągi komunikacyjne ogólnodostępne wewnątrz budynku SP ZOZ. Regulamin Monitoringu dostępny na stronie internetowej: www.spzoz-brzesko.pl. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie: Inspektor ochrony danych Monika Mikołajek-Burek 14 6621270, drogą elektroniczną: m.burek@szpital-brzesko.pl,