e-rejestracja e-rejestracja

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko

Minister zdrowia w brzeskim szpitalu

piątek, 7 Wrzesień 2018
Drukuj artykuł This page as PDF

Minister zdrowia Łukasz Szumowski odwiedził wczoraj (06.09.2018) brzeski szpital. – Jestem pod wrażeniem tego, co tu zobaczyłem. Jest to placówka, która świadczy bardzo szeroką i rozległą ofertę. Gdyby wszystkie szpitale w Polsce działały jak ten, pacjenci nie wystawialiby służbie zdrowia średniej oceny – mówił minister.

Łukasz Szumowski do brzeskiego szpitala wstąpił, wracając z Forum Gospodarczego w Krynicy. Ministrowi towarzyszyła Józefa Szczurek- Żelazko, była dyrektor szpitala, obecnie wiceminister zdrowia. W spotkaniu wziął udział także Józef Gawron, wicewojewoda małopolski, a także Andrzej Potępa, starosta powiatu brzeskiego.
Po brzeskim szpitalu gości oprowadzał dyrektor Adam Smołucha.
– Cieszę się, że mieliśmy okazje pokazać panu ministrowi, jak funkcjonuje nasz szpital, a przy okazji poradzić się w wielu kwestiach – mówi Adam Smołucha.
Goście zobaczyli między innymi SOR, oddziały: noworodków, rehabilitacyjny, intensywną terapię, a także oddział wewnętrzny z pododdziałem geriatrycznym.
Na zakończenie wizyty minister zdrowia spotkał się z lekarzami i pielęgniarkami. – Wiceminister wiele razy wspominała mi o tym szpitalu, nie mówiła jednak, że tu tak dobrze wszystko funkcjonuje – podsumował wizytę minister Szumowski.

 


Potrzebna krew, podziel się tym cennym darem

piątek, 3 Lipiec 2020

8 lipca pomiędzy godziną 8.00 i 12.00 będzie można oddać krew  w krwiobusie, który zaparkuje obok Szpitala Powiatowego w [...]

czytaj dalej

Po 47 latach na zasłużoną emeryturę przeszła mgr farm. Józefa Kostuch-Maciejowska

czwartek, 2 Lipiec 2020

Po 47 latach na zasłużoną emeryturę przeszła mgr farm. Józefa Kostuch-Maciejowska Były kwiaty, podziękowania oraz okolicznościowe [...]

czytaj dalej

Informacje dla pacjentówWażne

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Regulamin monitoringu wizyjnego w SP ZOZ w Brzesku (pdf)

Administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68 32-800 Brzesko, Monitoring prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala; obejmuje: teren przylegający do budynku wraz z parkingami oraz ciągi komunikacyjne ogólnodostępne wewnątrz budynku SP ZOZ. Regulamin Monitoringu dostępny na stronie internetowej: www.spzoz-brzesko.pl. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie: Inspektor ochrony danych Monika Mikołajek-Burek 14 6621270, drogą elektroniczną: m.burek@szpital-brzesko.pl,