e-rejestracja e-rejestracja

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko

Małopolskie Dni Profilaktyki i Zdrowia także w Brzesku

wtorek, 10 Wrzesień 2019
Drukuj artykuł This page as PDF

Brzeski szpital tradycyjnie włącza się Małopolskie Dni Profilaktyki i Zdrowia, które w tym roku potrwają od 23 do 27 września. W ramach  piątej edycji tej społecznej akcji, której organizatorem jest Samorząd Województwa Małopolskiego, zaplanowano sporo wydarzeń w większości placówek medycznych działających na terenie Małopolski.

W Szpitalu Powiatowym w Brzesku w czasie trwania akcji będą udzielane indywidualne konsultacje dotyczące profilaktyki raka jelita grubego. Można z nich skorzystać 23.09 (poniedziałek) – od  godz. 11.05 do 14.35, 24.09 i 25.09 (wtorek i środa) od godz. 9.35 do 14.35 oraz 26.09 (czwartek) od  godz. 7 do 12.30.

-Nasi pacjenci  podczas takich indywidualnych spotkań będą mogli porozmawiać na temat objawów raka jelita grubego, profilaktyki, będą mogli także zapisać się  na badanie kolonoskopowe, które jest wykonywane w naszym szpitalu – mówi dr Małgorzata Ostrykiewicz, naczelna pielęgniarka Szpitala Powiatowego w Brzesku.

W Małopolskie Dni Profilaktyki i Zdrowia  brzeski szpital  zaprasza także do Gabinetu Zabiegowego na I p., gdzie będzie można dokonać pomiaru ciśnienia tętniczego krwi oraz poziomu glukozy.

– Badania będą wykonywane od 23 do 27 września pomiędzy godziną 7 a 18.  Osoby, które będą chciały z nich skorzystać, nie potrzebują  żadnego skierowania, nie trzeba się też nigdzie rejestrować. Wystarczy tylko przyjść do szpitala  – zapewnia dr Małgorzata Ostrykiewicz.


W brzeskim szpitalu operują tarczycę przy wykorzystaniu neuromonitora

poniedziałek, 6 Lipiec 2020

Po latach wróciły do brzeskiego szpitala operacje tarczycy. Co więcej, przy ich wykonywaniu chirurdzy wykorzystują nowoczesne [...]

czytaj dalej

Potrzebna krew, podziel się tym cennym darem

piątek, 3 Lipiec 2020

8 lipca pomiędzy godziną 8.00 i 12.00 będzie można oddać krew  w krwiobusie, który zaparkuje obok Szpitala Powiatowego w [...]

czytaj dalej

Informacje dla pacjentówWażne

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Regulamin monitoringu wizyjnego w SP ZOZ w Brzesku (pdf)

Administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68 32-800 Brzesko, Monitoring prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala; obejmuje: teren przylegający do budynku wraz z parkingami oraz ciągi komunikacyjne ogólnodostępne wewnątrz budynku SP ZOZ. Regulamin Monitoringu dostępny na stronie internetowej: www.spzoz-brzesko.pl. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie: Inspektor ochrony danych Monika Mikołajek-Burek 14 6621270, drogą elektroniczną: m.burek@szpital-brzesko.pl,