e-rejestracja e-rejestracja

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko

Lekarze chętnie wybierają brzeski szpital do odbycia stażu

wtorek, 7 Styczeń 2020
Drukuj artykuł This page as PDF

Mają do dyspozycji bardzo dobry sprzęt medyczny, ale przede wszystkim pomoc i wsparcie doświadczonych lekarzy. Do Szpitala Powiatowego w Brzesku trafiła kolejna grupa stażystów. Dwoje z nich to obcokrajowcy.

–  Od wielu lat wspieramy osoby szkolące się i podnoszące swoje kwalifikacje, dlatego lekarze stażyści mogą liczyć na wsparcie i szybki rozwój kariery zawodowej . Zachęty  dla stażystów  to także próba rozwiązania problemu z  ogólnopolskim brakiem lekarzy  – mówi Adam Smołucha, dyrektor Szpitala Powiatowego w Brzesku.

Szpital jest jednostką akredytowaną przez Ministerstwo Zdrowia. Szkolenie odbywa się pod nadzorem doświadczonych lekarzy, nie bez znaczenia jest także nowoczesna baza lokalowa i sprzętowa, jaką dysponuje placówka.

Kilka tygodni temu  w Brzesku został oddany nowy blok operacyjny, szpital posiada także  jedenaście dobrze zorganizowanych oddziałów szpitalnych.

– W naszym szpitalu młodzi lekarze mają możliwość zetknięcia się z szerokim spektrum  problemów medycznych i brać bezpośredni udział w ich diagnostyce i leczeniu. Dzięki temu już na stażu mogą  w praktyce zweryfikować swoją wiedzę ze studiów oraz zdobyć niezbędne doświadczenie do samodzielnej pracy w przyszłości –  podkreśla dyrektor Adam Smołucha.


W brzeskim szpitalu operują tarczycę przy wykorzystaniu neuromonitora

poniedziałek, 6 Lipiec 2020

Po latach wróciły do brzeskiego szpitala operacje tarczycy. Co więcej, przy ich wykonywaniu chirurdzy wykorzystują nowoczesne [...]

czytaj dalej

Potrzebna krew, podziel się tym cennym darem

piątek, 3 Lipiec 2020

8 lipca pomiędzy godziną 8.00 i 12.00 będzie można oddać krew  w krwiobusie, który zaparkuje obok Szpitala Powiatowego w [...]

czytaj dalej

Informacje dla pacjentówWażne

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Regulamin monitoringu wizyjnego w SP ZOZ w Brzesku (pdf)

Administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68 32-800 Brzesko, Monitoring prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala; obejmuje: teren przylegający do budynku wraz z parkingami oraz ciągi komunikacyjne ogólnodostępne wewnątrz budynku SP ZOZ. Regulamin Monitoringu dostępny na stronie internetowej: www.spzoz-brzesko.pl. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie: Inspektor ochrony danych Monika Mikołajek-Burek 14 6621270, drogą elektroniczną: m.burek@szpital-brzesko.pl,