e-rejestracja e-rejestracja

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko

Kolejne remonty w brzeskim szpitalu.

poniedziałek, 23 Lipiec 2018
Drukuj artykuł This page as PDF

Część gabinetów lekarskich w brzeskim szpitalu przeszło gruntowny remont.
Gabinet stomatologiczny na I piętrze lecznicy, nie tylko został odnowiony, wymieniono w nim także meble i zamontowano nowy unit stomatologiczny.
Nowy wygląd zyskały też pomieszczenia poradni ortopedycznej, okulistycznej i chirurgicznej szpitala zlokalizowane na II piętrze SP ZOZ w Brzesku. Remont również przeszła rejestracja POZ która została przeniesiona na I piętro.
Wszystko to w ramach inwestycji, która właśnie się zakończyła.
– Modernizowaliśmy te fragmenty naszego szpitala, które przez wiele lat intensywnego użytkowania uległy dużemu zużyciu – mówi Marek Kapusta, zastępca dyrektora ds. administracji i logistyki SP ZOZ w Brzesku.
Odnowione pomieszczenia nabrały nowej estetyki. Kolorowe wykładziny, pastelowe kolory ścian i dobre oświetlenie podobają się pacjentom.
Uwagę przykuwają też proste meble dostosowane do potrzeb każdej z pracowni. Pięknie prezentuje się też odświeżony korytarz na II piętrze.
Pacjenci są także bardzo zadowoleni z zamontowania klimatyzacji w niektórych pomieszczeniach poradni. To zdecydowanie podnosi komfort.
Wszystkie te remonty SP ZOZ w Brzesku sfinansował z własnych środków, podobne inwestycje są zaplanowane także w innych częściach szpitala.

Fot. gabinet stomatologiczny


Wzmocniony zespół terapeutów

wtorek, 7 Lipiec 2020

Zespół opiekunów DDOM w Brzesku został czasowo wzmocniony przez terapeutkę Marzenę Żółty. W organizowanych przez nią zajęciach [...]

czytaj dalej

W brzeskim szpitalu operują tarczycę przy wykorzystaniu neuromonitora

poniedziałek, 6 Lipiec 2020

Po latach wróciły do brzeskiego szpitala operacje tarczycy. Co więcej, przy ich wykonywaniu chirurdzy wykorzystują nowoczesne [...]

czytaj dalej

Informacje dla pacjentówWażne

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Regulamin monitoringu wizyjnego w SP ZOZ w Brzesku (pdf)

Administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68 32-800 Brzesko, Monitoring prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala; obejmuje: teren przylegający do budynku wraz z parkingami oraz ciągi komunikacyjne ogólnodostępne wewnątrz budynku SP ZOZ. Regulamin Monitoringu dostępny na stronie internetowej: www.spzoz-brzesko.pl. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie: Inspektor ochrony danych Monika Mikołajek-Burek 14 6621270, drogą elektroniczną: m.burek@szpital-brzesko.pl,