Kolejne prace remontowe w brzeskim szpitalu

W czerwcu 2017 rozpoczął się remont budynku pełniącego dawniej funkcję prosektorium. Po gruntownym remoncie będą się tam mieściły nowe gabinety Poradni Zdrowia Psychicznego.  Przeniesienie Poradni do odnowionego, wygodnego budynku ma na celu poprawę komfortu pacjentów oraz stworzenie im warunków sprzyjających szybszemu powrotowi do zdrowia. Budynek będzie przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Zakończenie prac planowane jest na koniec lipca.  Koszty remontu są w całości pokrywane ze środków własnych szpitala.

Są to kolejne prace dążące do ulepszenia jakości i dostępności usług w szpitalu.