e-rejestracja e-rejestracja

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko

Informacja dla pacjentów przyjmowanych do Oddziału Covidowego

piątek, 20 Listopad 2020
Drukuj artykuł This page as PDF

Informacja dla pacjentów przyjmowanych do Oddziału Covidowego

Pacjenci przyjmowani do Oddziału Covidowego proszeni są o zabranie do szpitala tylko niezbędnych rzeczy osobistych (bielizna osobista, pantofle, ręcznik, przybory toaletowe itp., telefon, dowód osobisty).

Prosimy o pozostawienie w domu rzeczy wartościowych takich jak biżuteria, pieniądze.

W trakcie pobytu pacjenta w oddziale istnieje możliwość wymiany rzeczy osobistych – rodzina może pozostawić rzeczy w portierni szpitala opisane nazwiskiem pacjenta i oddziałem w którym pacjent przebywa.

Rzeczy z Oddziału Covidowego może odebrać rodzina pacjenta po telefonicznym ustaleniu pod nr 14 66 21 365 z personelem oddziału. Rzeczy są oddawane rodzinie w zamkniętym czerwonym worku, który może być otwarty po upływie 72 godzin.


Szpital w Brzesku wśród liderów w służbie zdrowia

czwartek, 19 Listopad 2020

Szpital Powiatowy w Brzesku zdobył IV miejsce w prestiżowym rankingu „Liderzy zarządzania” przygotowanym przez BFF Banking Group [...]

czytaj dalej

Informacje dla pacjentówWażne

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Regulamin monitoringu wizyjnego w SP ZOZ w Brzesku (pdf)

Administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68 32-800 Brzesko, Monitoring prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala; obejmuje: teren przylegający do budynku wraz z parkingami oraz ciągi komunikacyjne ogólnodostępne wewnątrz budynku SP ZOZ. Regulamin Monitoringu dostępny na stronie internetowej: www.spzoz-brzesko.pl. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie: Inspektor ochrony danych Monika Mikołajek-Burek 14 6621270, drogą elektroniczną: m.burek@szpital-brzesko.pl,