e-rejestracja e-rejestracja

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko

II miejsce dla Pani Joanny Zachary w małopolskim konkursie na najlepszą pielęgniarkę

poniedziałek, 2 Czerwiec 2008
Drukuj artykuł This page as PDF

Pielęgniarka Joanna Zachara pracująca w Poradni Cukrzycowej tut. Zespołu odniosła wielki sukces uzyskując II miejsce w konkursie na najlepszą pielęgniarkę w Małopolsce.

Organizatorem konkursu były Izby Pielęgniarskie w Krakowie. Konkurs polegał na rozwiązaniu testu wiedzy zawodowej z różnych dziedzin pielęgniarstwa, m. in. chirurgii, interny, ratownictwa medycznego oraz etyki i rozwoju pielęgniarstwa. Pani Joanna odpowiedziała prawidłowo na 57 pytań z 60 możliwych.

Pani Joanna Zachara ukończyła Studium Medyczne w Bochni. W ubiegłym roku zdobyła tytuł licencjata. Obecnie studiuje zaocznie na Wydziale Nauki o Zdrowiu na Uniwersytecie Jagiellońskim.
W SP ZOZ w Brzesku pracuje od 12 lat. Pracowała na oddziale rehabilitacji, wewnętrznym – teraz zajmuje się pacjentami w Poradni Cukrzycowej.
W ramach pracy w Poradni Cukrzycowej Pani Joanna prowadzi edukację pacjentów. Uczy pacjentów obsługi glukometrów, wstrzykiwaczy. Omawia zasady diety w cukrzycy, a także mówi o powikłaniach jakie mogą wystąpić w chorobie cukrzycowej. Każdemu pacjentowi stara się poświęcić wystarczająco dużo czasu, aby go dobrze poznać.


Brzescy chirurdzy operują przy wykorzystaniu noża harmonicznego

poniedziałek, 13 Lipiec 2020

Niby zwykły nóż, a może naprawdę wiele. Chirurdzy w Szpitalu Powiatowym w Brzesku mają do swojej dyspozycji nóż harmoniczny. To [...]

czytaj dalej

Wzmocniony zespół terapeutów

wtorek, 7 Lipiec 2020

Zespół opiekunów DDOM w Brzesku został czasowo wzmocniony przez terapeutkę Marzenę Żółty. W organizowanych przez nią zajęciach [...]

czytaj dalej

Informacje dla pacjentówWażne

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Regulamin monitoringu wizyjnego w SP ZOZ w Brzesku (pdf)

Administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68 32-800 Brzesko, Monitoring prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala; obejmuje: teren przylegający do budynku wraz z parkingami oraz ciągi komunikacyjne ogólnodostępne wewnątrz budynku SP ZOZ. Regulamin Monitoringu dostępny na stronie internetowej: www.spzoz-brzesko.pl. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie: Inspektor ochrony danych Monika Mikołajek-Burek 14 6621270, drogą elektroniczną: m.burek@szpital-brzesko.pl,