e-rejestracja e-rejestracja

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko

Bezpłatne zajęcia dla dzieci niepełnosprawnych

czwartek, 28 Marzec 2019
Drukuj artykuł This page as PDF

Są jeszcze wolne miejsca na zajęcia dla dzieci niepełnosprawnych w wieku od 4 do 7 lat odbywające się w ramach projektu „Lepsze życie! Program badań prenatalnych oraz działań z zakresu wczesnej interwencji prowadzonych na terenie powiatu brzeskiego i bocheńskiego”. Do kolejnej edycji – zapisywać  będzie można także dzieci w przedziale od 0-3 lat urodzone przedwcześnie.

Program realizowany jest w Ośrodku Rehabilitacji Dziennej dla Dzieci, działającym w Szpitalu Powiatowym w Brzesku. Od kilku tygodni trwają  już zajęcia w dwóch pierwszych grupach.

Zajęcia z młodszymi dziećmi odbywają  są w domach małych pacjentów. W zależności od przyjętego harmonogramu  prowadzą je: fizjoterapeuci, logopedzi, pedagodzy i psycholodzy. Dzieci ze starszej grupy ćwiczą, także indywidualnie, podczas zajęć w ośrodku.

– Jesteśmy też po warsztatach dla rodziców. Pracowali oni w sześciu kilkuosobowych grupach.  Psycholodzy podpowiadali między innymi jak budować relacje w rodzinie   – mówi Anna Dębińska z Ośrodku Rehabilitacji Dziennej dla Dzieci.

Informacje na temat projektu można uzyskać w SP ZOZ w Brzesku, w godz. od 12.00-14.00 – parter, pokój nr 015 (Ośrodek Rehabilitacji Dziennej dla Dzieci)
Telefonicznie: nr tel. 507 219 581, 507 219 651, 14 662 12 01,
e-mail: wczesnainterwencja@spzoz-brzesko.pl


Potrzebna krew, podziel się tym cennym darem

piątek, 3 Lipiec 2020

8 lipca pomiędzy godziną 8.00 i 12.00 będzie można oddać krew  w krwiobusie, który zaparkuje obok Szpitala Powiatowego w [...]

czytaj dalej

Po 47 latach na zasłużoną emeryturę przeszła mgr farm. Józefa Kostuch-Maciejowska

czwartek, 2 Lipiec 2020

Po 47 latach na zasłużoną emeryturę przeszła mgr farm. Józefa Kostuch-Maciejowska Były kwiaty, podziękowania oraz okolicznościowe [...]

czytaj dalej

Informacje dla pacjentówWażne

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Regulamin monitoringu wizyjnego w SP ZOZ w Brzesku (pdf)

Administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68 32-800 Brzesko, Monitoring prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala; obejmuje: teren przylegający do budynku wraz z parkingami oraz ciągi komunikacyjne ogólnodostępne wewnątrz budynku SP ZOZ. Regulamin Monitoringu dostępny na stronie internetowej: www.spzoz-brzesko.pl. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie: Inspektor ochrony danych Monika Mikołajek-Burek 14 6621270, drogą elektroniczną: m.burek@szpital-brzesko.pl,