e-rejestracja e-rejestracja

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko

Bezpłatna mammografia w brzeskim szpitalu

czwartek, 23 Sierpień 2018
Drukuj artykuł This page as PDF

Szpital Powiatowy w Brzesku realizuje program profilaktyczny raka piersi „Twoje piękno – Twoje życie”. W ramach niego wykonywana jest bezpłatna mammografia. Mogą z niej skorzystać kobiety w wieku 50-69 lat, posiadające ubezpieczenie, które nie miały wykonanego tego typu badania w ciągu ostatnich dwóch lat.

– Warto skorzystać z tej możliwości, choćby dlatego, że  może nas to ustrzec przed chorobą. Rak piersi rozpoznany we wczesnym stadium jest całkowicie wyleczalny – mówi dr Małgorzata Urbaniak-Ostrykiewicz, naczelna pielęgniarka Szpitala Powiatowego w Brzesku.

Aby wykonać mammografię, nie jest potrzebne żadne skierowanie, wystarczy tylko umówić się i wybrać dogodny termin badania. Jest to możliwe pod nr tel. 14 66 21 377.

Badania są wykonywane w Pracowni Mammografii Zakładu Radiologii SP ZOZ w Brzesku (II piętro budynku szpitala) od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 8 a 17.
Mammografia jest wykonywana w ramach „Programu Profilaktyki Raka Piersi” finansowanego przez Małopolski Oddział Wojewódzki NFZ.

Warto jak najszybciej umówić się na mammografię, bo ilość badań jest ograniczona. 


W brzeskim szpitalu operują tarczycę przy wykorzystaniu neuromonitora

poniedziałek, 6 Lipiec 2020

Po latach wróciły do brzeskiego szpitala operacje tarczycy. Co więcej, przy ich wykonywaniu chirurdzy wykorzystują nowoczesne [...]

czytaj dalej

Potrzebna krew, podziel się tym cennym darem

piątek, 3 Lipiec 2020

8 lipca pomiędzy godziną 8.00 i 12.00 będzie można oddać krew  w krwiobusie, który zaparkuje obok Szpitala Powiatowego w [...]

czytaj dalej

Informacje dla pacjentówWażne

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Regulamin monitoringu wizyjnego w SP ZOZ w Brzesku (pdf)

Administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68 32-800 Brzesko, Monitoring prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala; obejmuje: teren przylegający do budynku wraz z parkingami oraz ciągi komunikacyjne ogólnodostępne wewnątrz budynku SP ZOZ. Regulamin Monitoringu dostępny na stronie internetowej: www.spzoz-brzesko.pl. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie: Inspektor ochrony danych Monika Mikołajek-Burek 14 6621270, drogą elektroniczną: m.burek@szpital-brzesko.pl,