e-rejestracja e-rejestracja

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko

Bartosz Malisz – cieszę się, że pacjenci mi zaufali

wtorek, 19 Luty 2019
Drukuj artykuł This page as PDF

Lek. med. Bartosz Malisz kierownik POZ w brzeskim szpitalu i lekarz ośrodka zdrowia w Jadownikach zdobył drugie miejsce w etapie powiatowym Wielkiego Plebiscytu Medycznego Hipokrates Małopolski 2018.

Celem konkursu, który organizował „Dziennik Polski” i „Gazeta Krakowska” było wyłonienie najbardziej lubianych i cenionych przedstawicieli służby zdrowia w Małopolsce. – Drugie miejsce to duże wyróżnienie i potwierdzenie, że pacjenci obdarzają mnie zaufaniem – mówi lekarz SP ZOZ w Brzesku.

Lek. med. Bartosz Malisz ma 40 lat jest absolwentem Lwowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego im. Daniela Halickiego we Lwowie.
W zawodzie lekarza pracuje od 15 lat. Jest kolejnym pokoleniem lekarzy w rodzinie Maliszów. Ukończył specjalizację z medycyny rodzinnej. W tym kierunku też chce się dalej rozwijać. Chciałby w ramach POZ opieką objąć całe rodziny pacjentów od diagnostyki poprzez poszczególne etapy leczenia.

Lekarz chętnie też wdraża w poradni, którą kieruje programy profilaktyczne. Obecnie realizuje między innymi program onkologiczny związany z nowotworami głowy i szyi oraz program dla chorób naczyniowych mózgu.

 

Fot.  Lek. med. Bartosz Malisz

Lek. med. Bartosz Malisz


Wzmocniony zespół terapeutów

wtorek, 7 Lipiec 2020

Zespół opiekunów DDOM w Brzesku został czasowo wzmocniony przez terapeutkę Marzenę Żółty. W organizowanych przez nią zajęciach [...]

czytaj dalej

W brzeskim szpitalu operują tarczycę przy wykorzystaniu neuromonitora

poniedziałek, 6 Lipiec 2020

Po latach wróciły do brzeskiego szpitala operacje tarczycy. Co więcej, przy ich wykonywaniu chirurdzy wykorzystują nowoczesne [...]

czytaj dalej

Informacje dla pacjentówWażne

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Regulamin monitoringu wizyjnego w SP ZOZ w Brzesku (pdf)

Administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68 32-800 Brzesko, Monitoring prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala; obejmuje: teren przylegający do budynku wraz z parkingami oraz ciągi komunikacyjne ogólnodostępne wewnątrz budynku SP ZOZ. Regulamin Monitoringu dostępny na stronie internetowej: www.spzoz-brzesko.pl. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie: Inspektor ochrony danych Monika Mikołajek-Burek 14 6621270, drogą elektroniczną: m.burek@szpital-brzesko.pl,