18 października – Święto Patrona Pracowników Służby Zdrowia

PIC05050.JPGW dniu  św. Łukasza patrona pracowników Służby Zdrowia pragniemy złożyć wyrazy uznania oraz podziękowania dla wszystkich pracowników SP ZOZ w Brzesku – lekarzy, pielęgniarek, położnych, rehabilitantów, terapeutów, psychologów, logopedów, kapelana szpitalnego, opiekunów medycznych, salowych, pracowników administracji oraz wszystkich nie wymienionych, którzy służą pomocą w każdym miejscu i w każdym czasie.

Możemy śmiało stwierdzić, że dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników nasza placówka wyróżnia się wysokim poziomem świadczonych usług, oraz jest przyjazna dla pacjentów. Widoczne jest dążenie do stworzenia coraz lepszych warunków udzielania świadczeń a także ciągłe poszerzanie oferty udzielanych świadczeń.
Dziękujemy za profesjonalizm w działaniu, czas poświęcony choremu, życzliwą rozmowę czy też najzwyklejsze okazanie szacunku i cierpliwości.
Wszystkim pracownikom życzymy aby nie zabrakło sił i uśmiechu w codziennej pracy oraz wszelkiej satysfakcji w życiu osobistym.

Z okazji święta patrona pracowników Służby Zdrowia zapraszamy wszystkich pracowników  SP ZOZ – na Mszę Św. która zostanie odprawiona w Kaplicy Szpitalnej w dniu 18 października 2013 r.  o godz. 11.00, oraz spotkanie integracyjne, które rozpocznie się o godz. 12.00 w restauracji „ Galicyjska”.

Dyrekcja SP ZOZ w Brzesku