e-rejestracja e-rejestracja

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko

18 października – Święto Patrona Pracowników Służby Zdrowia

poniedziałek, 14 Październik 2013
Drukuj artykuł This page as PDF

PIC05050.JPGW dniu  św. Łukasza patrona pracowników Służby Zdrowia pragniemy złożyć wyrazy uznania oraz podziękowania dla wszystkich pracowników SP ZOZ w Brzesku – lekarzy, pielęgniarek, położnych, rehabilitantów, terapeutów, psychologów, logopedów, kapelana szpitalnego, opiekunów medycznych, salowych, pracowników administracji oraz wszystkich nie wymienionych, którzy służą pomocą w każdym miejscu i w każdym czasie.

Możemy śmiało stwierdzić, że dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników nasza placówka wyróżnia się wysokim poziomem świadczonych usług, oraz jest przyjazna dla pacjentów. Widoczne jest dążenie do stworzenia coraz lepszych warunków udzielania świadczeń a także ciągłe poszerzanie oferty udzielanych świadczeń.
Dziękujemy za profesjonalizm w działaniu, czas poświęcony choremu, życzliwą rozmowę czy też najzwyklejsze okazanie szacunku i cierpliwości.
Wszystkim pracownikom życzymy aby nie zabrakło sił i uśmiechu w codziennej pracy oraz wszelkiej satysfakcji w życiu osobistym.

Z okazji święta patrona pracowników Służby Zdrowia zapraszamy wszystkich pracowników  SP ZOZ – na Mszę Św. która zostanie odprawiona w Kaplicy Szpitalnej w dniu 18 października 2013 r.  o godz. 11.00, oraz spotkanie integracyjne, które rozpocznie się o godz. 12.00 w restauracji „ Galicyjska”.

Dyrekcja SP ZOZ w Brzesku


Brzescy chirurdzy operują przy wykorzystaniu noża harmonicznego

poniedziałek, 13 Lipiec 2020

Niby zwykły nóż, a może naprawdę wiele. Chirurdzy w Szpitalu Powiatowym w Brzesku mają do swojej dyspozycji nóż harmoniczny. To [...]

czytaj dalej

Wzmocniony zespół terapeutów

wtorek, 7 Lipiec 2020

Zespół opiekunów DDOM w Brzesku został czasowo wzmocniony przez terapeutkę Marzenę Żółty. W organizowanych przez nią zajęciach [...]

czytaj dalej

Informacje dla pacjentówWażne

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Regulamin monitoringu wizyjnego w SP ZOZ w Brzesku (pdf)

Administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68 32-800 Brzesko, Monitoring prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala; obejmuje: teren przylegający do budynku wraz z parkingami oraz ciągi komunikacyjne ogólnodostępne wewnątrz budynku SP ZOZ. Regulamin Monitoringu dostępny na stronie internetowej: www.spzoz-brzesko.pl. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie: Inspektor ochrony danych Monika Mikołajek-Burek 14 6621270, drogą elektroniczną: m.burek@szpital-brzesko.pl,