100 tys. zł od Carlsberg Polska pod choinkę dla szpitala!

Firma Carlsberg Polska, właściciel Browaru Okocim po raz kolejny przekazała 100 tys. złotych Szpitalowi Powiatowemu w Brzesku w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem covid-19.

To już kolejna darowizna Grupy Carlsberg. Wiosną tego roku firma przekazała także 100 tys. zł na zakup wysokiej klasy aparatu USG, który jest nieodzownym elementem diagnostyki wielu schorzeń, w tym także Covid-19.

Tym razem szpital przeznaczy darowiznę na dofinansowanie zakupu przyłóżkowego aparatu RTG, pozwalającego na szybką diagnostykę bez konieczności transportu pacjentów zainfekowanych wirusem Sars-Cov-2 poza obszar oddziału covidowego.

Składamy serdeczne podziękowania Carlsberg Polska za hojność i wspaniały gest społecznej solidarności!