Zintegrowany Informator Pacjenta (ZIP)

banner_ZIP1_MAŁEZapraszamy mieszkańców Brzeska i okolic do założenia konta w portalu ZIP.  Hasło i login do konta ZIP będzie można odebrać w dniach 27-28 maja ( środa i czwartek) 2015r. w godzinach 9.30 – 14.30 w sali konferencyjnej Szpitala Powiatowego w Brzesku ul. Kościuszki 68 – III piętro.  Prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty.  Dostęp do systemu ZIP jest bezpłatny.

Zintegrowany Informator Pacjenta to ogólnopolski serwis internetowy, w którym po zarejestrowaniu pacjent znajdzie historię swojego leczenia.  Konto ZIP dla dziecka może założyć osoba, która zgłosiła dziecko do ubezpieczenia (np. rodzic, dziadkowie).

Aby uzyskać dostęp do historii leczenia dziecka, dorosły musi mieć własne konto w ZIP ponieważ logowanie do konta dziecka odbywa się poprzez konto dorosłego.  Od 16 r. życia dziecko samodzielnie może założyć konto w ZIP – wystarczy dowód tymczasowy lub paszport.