e-rejestracja e-rejestracja

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko

W DDOM gościł strażak

środa, 31 Lipiec 2019
Drukuj artykuł This page as PDF

O tym, jak sobie radzić podczas zagrożenia pożarowego – mówił asp. Marcin Biłos z KP PSP w Bochni podczas spotkania zorganizowanego w Dziennym Domu Opieki Medycznej w Brzesku.

To kolejne z tematycznych spotkań organizowanych dla podopiecznych DDOM. To cieszyło się szczególnym zainteresowaniem seniorów. Dowiedzieli się jak zachowywać się podczas zagrożeń związanych z ogniem, czy wodą. Przedstawiciel bocheńskiej komendy straży tłumaczył też, jak ustrzec się przed pożarami, w jaki sposób poprawić swoje bezpieczeństwo.

– Było to kolejne z cyklu spotkań organizowanych dla naszych podopiecznych. Staramy się podczas nich przybliżyć różne tematy ważne dla seniorów. W sobotę zaplanowaliśmy kolejne spotkanie, podczas którego będziemy opowiadać o profilaktyce w przypadku miażdżycy. Na spotkanie oprócz naszych podopiecznych zaprosiliśmy także ich opiekunów – mówi Elżbieta Adamska, koordynator DDOM w Brzesku.

Galeria zdjęć:


W brzeskim szpitalu pomagają dzieciom niepełnosprawnym

poniedziałek, 5 Sierpień 2019

Logopedzi, psycholodzy i pedagodzy realizują zajęcia z uczestnikami projektu „Lepsze życie! Program badań prenatalnych oraz działań [...]

czytaj dalej

Umowa z Gminą Brzesko w zakresie leczenia uzależnień

czwartek, 1 Sierpień 2019

         Poradnia Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Samodzielnego Publicznego Zespołu [...]

czytaj dalej

Informacje dla pacjentówWażne

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Regulamin monitoringu wizyjnego w SP ZOZ w Brzesku (pdf)

Administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68 32-800 Brzesko, Monitoring prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala; obejmuje: teren przylegający do budynku wraz z parkingami oraz ciągi komunikacyjne ogólnodostępne wewnątrz budynku SP ZOZ. Regulamin Monitoringu dostępny na stronie internetowej: www.spzoz-brzesko.pl. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie: Inspektor ochrony danych Monika Mikołajek-Burek 14 6621270, drogą elektroniczną: m.burek@szpital-brzesko.pl,