Punkt Konsultacyjny dla pacjentów ze stomią

Szpital z zieleniąSzanowni Państwo
Od dnia 1.12.2016r. zostanie uruchomiony w SP ZOZ w Brzesku Punkt Konsultacyjny dla pacjentów ze stomią.
Porad będzie udzielała Pielęgniarka Stomijna oraz Lekarz Chirurg w zależności od rodzaju zgłaszanych problemów pielęgnacyjnych.
Osoby, które zechcą skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy są proszeni o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem: 14 6621481.
Porady będą udzielane w każdy czwartek w godzinach 13- 14 w Punkcie Promocji Zdrowia
i Edukacji Zdrowotnej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pacjentów borykajacych się z problemami związanymi ze stomią oraz ich rodziny.

Personel udzielający porad jest merytorycznie i praktycznie przygotowany do ich rozwiązywania, a udzielane wskazówki i prezentowany sprzęt będą zgodne z aktualną wiedzą medyczną i nowościami na rynku asortymentu stomijnego.