Poseł Beata Szydło odwiedziła brzeski szpital

6TR_1772.jpgW niedzielne popołudnie (4.10.2015) odwiedziła nasz szpital pani poseł Beata Szydło wiceprezes PiS, kandydatka tej partii na premiera rządu. W towarzystwie dyrektora szpitala Józefy Szczurek-Żelazko obejrzała m.in. wyremontowany Oddział Chorób Wewnętrznych. W rozmowie pani Prezes z Dyrekcją szpitala zaakcentowane zostały problemy publicznej służby zdrowia oraz głosy niezadowolenia pacjentów, często oczekujących na specjalistyczną pomoc w kolejkach. Wymieniono propozycje, nieomal w pełni zgodne z obu stron, na uzdrowienie ochrony zdrowia w Polsce i zwiększenie poczucia bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców naszego regionu.
(adm)