Poradnia onkologiczna przyjęła pierwszych pacjentów

szybka_terapia_onkologiczna_logoDnia 2 grudnia 2015 r. Pani doktor Agnieszka Pietruszka przyjęła pierwszych pacjentów w Poradni Onkologicznej.  Rejestracja pacjentów odbywa się na bieżąco. Pacjenci przyjmowani są w dniu zgłoszenia w godzinach pracy poradni.

Poradnia funkcjonuje w dniach:
wtorek 16:00 – 20:00, środa    16:00 – 20:00, sobota    8:30 – 12:30

W poradni przyjmują lekarze onkolodzy:
lek. Maciej Niemiec i lek. Agnieszka Pietruszka

Gabinet lekarza onkologa mieści się na parterze w budynku Przychodni w pomieszczeniach Poradni Urologicznej.
Do Poradni Onkologicznej nie jest wymagane skierowanie.

Rejestracja do Poradni Onkologicznej odbywa się:
1. osobiście lub przez osoby trzecie w rejestracji ogólnej na parterze budynku Przychodni oraz w rejestracji Poradni Urologicznej
2. telefonicznie: 14 66 21 321 w godzinach pracy Poradni Onkologicznej i 14 66 21 357 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00
3. przez Internet www.spzoz-brzesko.pl