e-rejestracja e-rejestracja

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko

Ponad 40 dzieci zakwalifikowało się do drugiej tury projektu

środa, 8 Styczeń 2020
Drukuj artykuł This page as PDF

Zakończył się nabór do drugiej tury projektu „Lepsze życie! Program badań prenatalnych oraz działań z zakresu wczesnej interwencji prowadzonych na terenie powiatu brzeskiego i bocheńskiego ”. Tym razem w projekcie bierze udział ponad 40 małych pacjentów, większość z nich to dzieci do 3 roku życia.

– Każde z dzieci po rejestracji przejdzie badanie, na podstawie którego stworzymy indywidualny program  działań z zakresu wczesnej interwencji –  mówi Anna Dębińska z Ośrodka Rehabilitacji Dziennej dla Dzieci, działającego w Szpitalu Powiatowym w Brzesku.

Projekt, który realizuje Szpital Powiatowy w Brzesku, pomyślany jest dla dzieci urodzonych przedwcześnie, z obciążonym wywiadem okołoporodowym, zaburzeniem rozwoju ruchowego, zaburzeniem w zakresie narządu wzroku, z zaburzonym rozwojem narządu słuchu i mowy,  zaburzonym rozwojem funkcji poznawczych, zaburzeniem pobierania pokarmu, zaburzeniami sprzężonymi ruchowo-zmysłowo-intelektualnymi.

W ramach projektu przez cały rok prowadzone są  bezpłatne zajęcia dla dzieci ze specjalistami: logopedą, psychologiem, pedagogiem. Są też warsztaty dla  rodziców.

Projekt jest finansowany  z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnym naborze projektu, który ruszy w kwietniu 2020 roku, mogą się  kontaktować z SP ZOZ w Brzesku, w godz. od 12.00-14.00 – parter, pokój nr 015 (Ośrodek Rehabilitacji Dziennej dla Dzieci)
Telefonicznie: nr tel. 507 219 581, 507 219 651, 14 662 12 01,
e-mail: wczesnainterwencja@spzoz-brzesko.pl

Fot. Anna Dębińska – Kierownik Ośrodka Rehabilitacji Dziennej dla Dzieci

Anna Dębińska z Ośrodka Rehabilitacji Dziennej dla Dzieci


Informacja dla rodzin pacjentów

środa, 5 Sierpień 2020

W związku z prośbami kierowanymi z oddziałów szpitalnych, ustala się godziny odbioru rzeczy przekazywanych przez rodzinę pacjentom [...]

czytaj dalej

Nowy ambulans już w szpitalu.

piątek, 31 Lipiec 2020

W dniu wczorajszym w siedzibie Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego odbyło się przekazanie 10 nowych karetek zakupionych dzięki wsparciu [...]

czytaj dalej

Informacje dla pacjentówWażne

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Regulamin monitoringu wizyjnego w SP ZOZ w Brzesku (pdf)

Administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68 32-800 Brzesko, Monitoring prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala; obejmuje: teren przylegający do budynku wraz z parkingami oraz ciągi komunikacyjne ogólnodostępne wewnątrz budynku SP ZOZ. Regulamin Monitoringu dostępny na stronie internetowej: www.spzoz-brzesko.pl. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie: Inspektor ochrony danych Monika Mikołajek-Burek 14 6621270, drogą elektroniczną: m.burek@szpital-brzesko.pl,