Najlepsze życzenia dla diagnostów laboratoryjnych!

W związku ze zbliżającym się Dniem Diagnosty Laboratoryjnego, obchodzonym 27 maja dyrekcja SP ZOZ w Brzesku składa najlepsze życzenia wszystkim diagnostom laboratoryjnym pracującym w naszym szpitalu. Dyrekcja dziękuje jednocześnie za zaangażowanie i troskę o dobro pacjenta przejawiająca się w pracy osób zatrudnionych w tym zespole.

Ciepłe słowa do diagnostów laboratoryjnych kieruje także dr n. med. Elżbieta Puacz, prezes Krajowej Rady Diagnostów Laboratoryjnych, która przesłała do brzeskiego szpitala serdeczne życzenia z okazji Dnia Diagnosty Laboratoryjnego.

Życzenia Prezesa Krajowej Rady Diagnostów Laboratoryjnych (jpg).