e-rejestracja e-rejestracja

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko

Podziękowania

Drukuj artykuł This page as PDF

Podziękowanie_2019_2


czerwiec 2019;


Podziękowanie_2019_1


Podziękowanie pacjenta za szybką i wzorową pomoc w ratowaniu życia w SOR

      Na ręce Pana Dyrektora SPZOZ w Brzesku pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za opiekę, którą została objęta nasza mama na Oddziale Rehabilitacji – od 01.06.2017 do 20.09.2017 r. Jest po udarze niedokrwiennym mózgu, była w złym stanie.

Szczególne podziękowania dla Pana Ordynatora lek. Marka Dudzika za duża kulturę osobista, za wzorową organizację pracy oddziału i atmosferę , która  zapewniła nam ogromny komfort psychiczny. 

Serdecznie dziękujemy lekarzowi prowadzącemu Pani Małgorzacie Schneider-Treszer  za wspaniała opiekę, profesjonalizm, życzliwość, za odpowiedzi na nasze pytania , za badania diagnostyczne , które pomogły w sprawniejszym leczeniu.

Serdeczne podziękowania dla prowadzących rehabilitacje : Małgorzaty Świątek i Krystyny Szot, które potrafią  z chorymi nawiązać kontakt i zmobilizować do ćwiczeń usprawniających stan zdrowia – są świetnie przygotowane do swojej pracy.

Dziękujemy za poświęcony czas, cierpliwość, stanowczość i wspaniałe podejście do pacjenta.

Za codzienny trud pielęgnacyjny podejmowany z wielka starannością i życzliwością, ciepłe słowa , uśmiech i okazywaną w każdej chwili troskliwą opiekę medyczną, dziękujemy pielęgniarkom i opiece medycznej.

Podsumowując, personel oddziału rehabilitacji to zgrany zespół , który zasługuje na szczególne uznanie i pochwałę ze strony pacjentów i ich rodzin.

Życzymy Wszystkim dalszych sukcesów, wielu wdzięcznych pacjentów, wszelkiego dobra i pomyślności w dalszej pracy.

Córki – Dorota i Krystyna.


skan_2016-12-19-105721


skan_2016-12-19-105640


skan_2016-12-19-105614_strona_1
skan_2016-12-19-105614_strona_2

KONDOLENCJE

czwartek, 21 Styczeń 2021

Wyrazy głębokiego współczucia oraz szczere kondolencje dla Pani doktor Barbary Wawryki, Kierownika Poradni Specjalistycznych SPZOZ oraz [...]

czytaj dalej

Zostań dawcą krwi

czwartek, 21 Styczeń 2021

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie i SP ZOZ w Brzesku informują o akcjach krwiodawstwa, które odbędą się w [...]

czytaj dalej

Informacje dla pacjentówWażne

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Regulamin monitoringu wizyjnego w SP ZOZ w Brzesku (pdf)

Administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68 32-800 Brzesko, Monitoring prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala; obejmuje: teren przylegający do budynku wraz z parkingami oraz ciągi komunikacyjne ogólnodostępne wewnątrz budynku SP ZOZ. Regulamin Monitoringu dostępny na stronie internetowej: www.spzoz-brzesko.pl. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie: Inspektor ochrony danych Monika Mikołajek-Burek 14 6621270, drogą elektroniczną: m.burek@szpital-brzesko.pl,