Betlejemskie Światełko Pokoju w brzeskim szpitalu

20161219_110815W dniu 19.12.2016r. harcerze ze Szczepu im. Bohaterów Września działającego w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Brzesku odwiedzili brzeski szpital.  Harcerze przekazali Betlejemskie Światełko Pokoju  Z-cy Dyrektora Adamowi Smołucha.
Zapalone w miejscu narodzin Jezusa Chrystusa światło jest symbolem pokoju.  Tegoroczne hasło Betlejemskiego Światła Pokoju brzmi „Odważnie twórzmy pokój”.

Dziękujemy harcerzom za pielęgnowanie tradycji i przekazanie Światła Pokoju do szpitala.

Harcerzom, naszym pacjentom i wszystkim mieszkańcom ziemi brzeskiej życzymy doświadczenia daru pokoju w wymiarze społecznym i duchowym.