e-rejestracja e-rejestracja

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku
ul. Kościuszki 68
32-800 Brzesko

Ankieta poradnie

Drukuj artykuł This page as PDF

Szanowni Państwo

W trosce o poprawę jakości udzielanych przez nasz SP ZOZ świadczeń zdrowotnych została opracowana ankieta zadowolenia pacjenta.  W związku z tym Dyrekcja SP ZOZ w Brzesku zwraca się z uprzejmą prośbą o wypełnienie kwestionariusza ankiety.

Niniejsze badanie jest anonimowe, a jego wyniki będą dla nas cenną wskazówką, które obszary działalności szpitala oraz ambulatoryjnej opieki medycznej powinny ulec poprawie.

Dziękuję
Dyrektor SP ZOZ w Brzesku

 

 1. METRYCZKA
 2. (wymagane)
 3. Płeć
 4. Miejsce zamieszkania
 5. (wymagane)
 6. ANKIETA
 7. 1) Jak ocenia Pani pracę rejestracji danej poradni? (np. możliwość rejestracji telefonicznej, osobistej, elektronicznej, sprawność obsługi itp.)
 8. 2) Jak ocenia Pani/Pan pracę personelu w rejestracji? ( uprzejmość, kompetencje, troska o pacjenta w trakcie rozmowy, reagowanie na prośby itp.)
 9. 3) Jak ocenia Pani/Pan warunki pobytu w danej poradni? ( czystość, estetyka pomieszczeń, odpowiednia ilość miejsc itp.)
 10. 4) Jak długo czekała Pani/Pan na wizytę lekarską w dniu przyjęcia?
 11. 5) Jak ocenia Pani/Pan pracę personelu lekarskiego w danej poradni ( życzliwość, uprzejmość, kompetencje, dostępność, komunikatywność, zapewnienie intymności itp.)?
 12. 6) Czy uzyskiwała Pani/Pan podczas wizyty wyczerpujące informacje o swoim stanie zdrowia ( np. o chorobie, stosowanych lekach, wykonywanych badaniach, profilaktyce itp.)
 13. 7) Jak ocenia Pani/Pan pracę personelu pielęgniarskiego w danej poradni ( życzliwość, uprzejmość, kompetencje, dostępność, reagowanie na prośby, komunikatywność, zapewnienie intymności)?
 14. 8) Czy sposób realizacji świadczonych usług przez daną poradnię jest wg Pani/Pana zadowalający?
 15. 9) Czy poleci Pani/Pan tę poradnię innym pacjentom?
 16. 10) Czy miała Pani/Pan możliwość identyfikacji personelu danej poradni? ( posiadanie identyfikatorów przez personel )
 

cforms contact form by delicious:days

Brzescy chirurdzy operują przy wykorzystaniu noża harmonicznego

poniedziałek, 13 Lipiec 2020

Niby zwykły nóż, a może naprawdę wiele. Chirurdzy w Szpitalu Powiatowym w Brzesku mają do swojej dyspozycji nóż harmoniczny. To [...]

czytaj dalej

Wzmocniony zespół terapeutów

wtorek, 7 Lipiec 2020

Zespół opiekunów DDOM w Brzesku został czasowo wzmocniony przez terapeutkę Marzenę Żółty. W organizowanych przez nią zajęciach [...]

czytaj dalej

Informacje dla pacjentówWażne

Uprzejmie informujemy, iż obiekt szpitalny jest monitorowany! Regulamin monitoringu wizyjnego w SP ZOZ w Brzesku (pdf)

Administratorem danych jest Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku, ul. Kościuszki 68 32-800 Brzesko, Monitoring prowadzony jest w celu: poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa i porządku publicznego, ochrony dóbr i mienia osób przebywających na terenie szpitala; obejmuje: teren przylegający do budynku wraz z parkingami oraz ciągi komunikacyjne ogólnodostępne wewnątrz budynku SP ZOZ. Regulamin Monitoringu dostępny na stronie internetowej: www.spzoz-brzesko.pl. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie: Inspektor ochrony danych Monika Mikołajek-Burek 14 6621270, drogą elektroniczną: m.burek@szpital-brzesko.pl,